Kolejne zgłoszenia w plebiscycie POCHWAL SIĘ SWOIM ZWIERZAKIEM!

88

Do 30 września czekaliśmy na zdjęcia zwierzaków. Wszystkie nadesłane od Państwa fotografie publikujemy na portalu oraz profilu facebookowym gazety. Teraz wybierzemy najciekawsze, które następnie zostaną opublikowane na łamach NOWej gazety trzebnickiej.

Już niebawem rozpoczęcie II etapu konkursu, w którym najbardziej wyjątkowego zwierzaka wybiorą również nasi Czytelnicy. Będzie to możliwe poprzez wysłanie sms-ów lub głosowanie na specjalnym kuponie, zamieszczonym w gazecie. Szczegóły dotyczące II etapu plebiscytu przedstawimy po zakończeniu prezentacji wszystkich zgłoszonych zwierzaków.

Dla zwycięzców przewidzieliśmy atrakcyjne nagrody

Poniżej publikujemy kolejne ze zgłoszeń:

Mucha, 8 lat, Filip, 6 lat

Kot i pies pod jednym dachem Pies: Mucha, lat 8 Kot: Filip, lat 6 Kot nauczył się od psa wychodzić codziennie na spacery. Codziennie spacerują razem, problem pojawia się w deszczowe dni, gdy kocia natura bierze górę i nie pozwalała czworonogowi wychodzić z ciepłego domu. Pozostawienie kota w domu sprawia, że siedzi on na parapecie przy oknie i miauczy tak długo, aż pies nie wróci ze spaceru –  Karolina Kupiec z  Blizocina

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here