Kolejne zgłoszenia w plebiscycie POCHWAL SIĘ SWOIM ZWIERZAKIEM!

105

Do 30 września czekaliśmy na zdjęcia zwierzaków. Wszystkie nadesłane od Państwa fotografie publikujemy na portalu oraz profilu facebookowym gazety. Teraz wybierzemy najciekawsze, które następnie zostaną opublikowane na łamach NOWej gazety trzebnickiej.

Już niebawem rozpoczęcie II etapu konkursu, w którym najbardziej wyjątkowego zwierzaka wybiorą również nasi Czytelnicy. Będzie to możliwe poprzez wysłanie sms-ów lub głosowanie na specjalnym kuponie, zamieszczonym w gazecie. Szczegóły dotyczące II etapu plebiscytu przedstawimy po zakończeniu prezentacji wszystkich zgłoszonych zwierzaków.

Dla zwycięzców przewidzieliśmy atrakcyjne nagrody

Poniżej publikujemy kolejne ze zgłoszeń:

MENTOŚ, LAT 5

Przedstawiam Państwu mojego, najukochańszego Pana Mentosia. Kiedy się urodził, jego domem była stajnia. Mieszkał tam razem ze swoim rodzeństwem. Był odrzutkiem. Siedział sobie sam w kąciku – samotny, chory, słaby z nierozwiniętym prawym uszkiem. Jego rodzeństwo było wesołe i pełne energii. Patrząc na tę gromadkę postanowiliśmy nie rozdzielać zdrowych i żwawych kociaków, a przygarnąć smutną kruszynkę. Od tamtej chwili Mentoś stał się członkiem naszej rodziny. Aktualnie jest najszczęśliwszym kotem w powiecie 🙂 Mieszka z nami w domku, uwielbia spać w łóżku, w kartonach i na gazetach. Lubi chować się za firankami, bawić się w berka i chowanego. Szaleje biegając schodami góra-dół. Kocha konsumować surowe mięsko i mokrą karmę. Aportuje patyczki i gumki. Wieczorem czeka na dywanie na czesanie i mizianie. Jest naszą miłością –  Żaneta Augustyniak ze Skokowej

 

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here