Kino Objazdowe odwiedzi Oborniki Śląskie [Konkurs]

285
Zdjęcie poglądowe

Największe kino objazdowe w Polsce odwiedzi do końca roku łącznie ponad 100 miejscowości, w których nie ma kin. Przed nami październik, pełen filmowych emocji, a na ekranie Objazdowego Kina Visa największe premiery kinowe. W repertuarze znalazły się filmy dla najmłodszych i całych rodzin, nie zabraknie też tytułów dla wielbicieli mocniejszych wrażeń.

Już we wtorek, 17 października zawita również do Obornik Śląskich!

Październikowa trasa kina ruszyła z „kopytka” premierą filmu animowanego „My Little Pony”. Na ekranie Kina Visa pojawi się również wyjątkowy „Twój Vincent” – to pierwsza pełnometrażowa animacja malarska, przedstawiająca historię życia i śmierci jednego z najsłynniejszych malarzy wszech czasów – Vincenta van Gogha.

Jesień to czas Halloween i pora filmowego straszenia na ekranie. Premierowo w Objazdowym Kinie Visa pojawi się oparty na motywach powieści kultowego pisarza film „To”.

W październiku dodatkowo na ekranie: „Lego Ninjago: Film”; wyświetlany głównie w 3D, propozycja dla młodzieży „Tarapaty” oraz „Botoks”.

Bilety dostępne są w kasach kina oraz w internetowej przedsprzedaży. Wszystkie szczegóły dotyczące promocji, repertuaru, przedsprzedaż biletów i aktualna lista odwiedzanych
miejscowości znajdują się na stronie: www.Kino.Visa.pl

A my dla naszych czytelników mamy konkurs, w którym do wygrania jest:

1x podwójne zaproszenie na film „Botoks” g. 18:00

1x podwójne zaproszenie na film „TO” g. 20:30!

Co trzeba zrobić? Nic prostszego! Pierwsza osoba, która zadzwoni do naszej redakcji na numer 693 446 141 i poda prawidłową odpowiedź na pytanie, zgarnia wejściówkę.

  • Chcesz zobaczyć „Botoks”, odpowiedz na pytanie, kto jest reżyserem filmu?
  • A jeśli wolisz horror i chcesz zobaczyć „To”, odpowiedz na pytanie, na podstawie książki, jakiego autora powstał film?

 

 

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here