Kim jest nowy prezes?

860

Nie wiadomo jakie ma wykształcenie, czym zajmował się do tej pory, jakie ma doświadczenie i jaki ma pomysł na zarządzanie jedną z największych placówek w powiecie. Nowy prezes trzebnickiego aquaparku unika kontaktu, a kiedy poprosiliśmy o rozmowę, odesłał nas do… Urzędu Miejskiego.

 

Nadal nie wiadomo, w jakim trybie powołano nowego prezesa, czy już wcześniej pełnił funkcje kierownicze, gdzie pracował i na jakich stanowiskach?

Nie wiemy jakie ma wykształcenie, czy jest absolwentem filologii polskiej, matematyki czy zarządzania?

Czy burmistrz powinien wyjaśnić mieszkańcom, dlaczego do zarządzania daną spółką powołuje tą czy inną osobę?… Szczególnie w przypadku, gdy spółki przynoszą straty.

Szerzej o całym temacie przeczytasz w najnowszym numerze NOWej gazety trzebnickiej

 

3 KOMENTARZY

  1. Burmistrz ma obowiązek wyjaśnić mieszkańcom, jakie kwalifikacje, doświadczenie itp. ma osoba zatrudniona na tym stanowisku. Chodzi o firmę publiczną i pieniądze publiczne. Burmistrzowi uderzyła już chyba nieźle woda sodowa do głowy. Takie są konsekwencje podtrzymywanego kultu jednostki.

  2. Znam gościa, facet ambitny wiedzący czego chce. Zapewne wykształcony. Poprzednia Pani Prezes nie dorasta mu do pięt. Bardzo dobry ruch Pana Burmistrza, jeszcze trochę rządów tamtej Pani i była by padaczka 🙁 Nie mam pojęcia jakimi kryteriami kierował się Pan Burmistrz wybierając na Prezesa tą panią 🙁

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here