Kiedy ruszy nowa siedziba Sanepidu?

591

Już niedługo Powiatowa Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna w Trzebnicy zmieni swoją lokalizację. Do tej pory interesanci zgłaszać mogli się do Sanepidu, który znajdował się w kamienicy, przy ul. Obrońców Pokoju. Co się zmieni?

O przeniesieniu biura i laboratoriów powiatowej stacji sanitarno-epidemiologicznej, dyrekcja starała się od kilkunastu miesięcy. Finalna decyzja dotycząca projektu zatwierdzona została przez Radę Powiatu w czasie sesji, która miała miejsce w marcu bieżącego roku, a na początku czerwca zatwierdzony został wykonawca, który przystosuje nowy budynek do wymogów związanych z przeniesieniem Sanepidu.

Powiatowa Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna przyjmować będzie interesantów na I piętrze budynku Powiatowego Urzędu pracy w Trzebnicy, w miejscu, gdzie dawniej znajdowała się rehabilitacja. Kwota, jaką powiat przeznaczył na sfinansowanie remontu pomieszczeń o powierzchni ponad 303 mkw to prawie 200 tys zł. 
Do przetargu zgłosiła się tylko jedna firma, która jednocześnie została wybrana wykonawcą przebudowy. Mianowicie Zakład Murarski Kazimierz Zając.
Kiedy oficjalnie oddana do użytku zostania nowa siedziba Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej? Jak zapowiada Starostwo Powiatowe  w Trzebnicy termin ten wyznaczony został na listopad, nieznany jest jednak jeszcze szczegółowy termin, ponieważ w budynku trwają jeszcze ostatnie prace wykończeniowe i porządkowe.

 

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here