Już dziś przygotuj się do Uroczystości Wszystkich Świętych

249

Już niedługo tłumnie udamy się na cmentarze, aby odwiedzić naszych bliskich zmarłych. Każdy chciałby, aby w Dniu Wszystkich Świętych groby, którymi się zajmujemy wyglądały na zadbane. W Centrum Ogrodniczym „Marek” znajdziemy największy wybór zniczy, kwiatów, a także przyborów niezbędnych do pielęgnowania grobów, a w kwiaciarni Magnolia, klienci mogą za darmo wypożyczyć narzędzia.

Coraz mniej czasu zostaje na zadbanie o miejsca spoczynku naszych bliskich zmarłych. Warto dobrze zaplanować ten czas, aby nie robić wszystkiego na ostatnia chwilę. Już teraz powinniśmy zaplanować, jakie prace chcemy wykonać, przygotować listę rzeczy do kupienia, tak, aby w trakcie prac niczego nam nie zabrakło.

Do 1 listopada – do Dnia Wszystkich Świętych pozostało już niewiele czasu. Nie tylko żmigrodzianie, ale i mieszkańcy całego powiatu robią kompletne zakupy w Centrum Ogrodniczym „Marek”, które mieści się przy ul. Kościuszki 9 w Żmigrodzie (naprzeciw OSP).

W Centrum Ogrodniczym można już kupić wszelkiego rodzaju chryzantemy doniczkowe i kwiaty cięte.

– Pod cmentarzem znajduje się Kwiaciarnia „Magnolia”, w której klienci znajdą równie szeroki asortyment. W ofercie mamy bardzo szeroki wybór środków do pielęgnacji bardzo różnych nagrobków. Dla klientów, którzy zrobią zakupy w sklepie przy cmentarzu mamy specjalną ofertę – bezpłatnie wypożyczamy narzędzia potrzebne do uporządkowania nagrobków – zachęca sprzedawczyni Monika Marzec.

Jak podkreśla sprzedawczyni, asortyment obu sklepów jest bardzo podobny. Na ul. Kościuszki klienci mają ogromny wybór wiązanek, bukietów i stroików, a eleganckie zestawy są w promocyjnych cenach. Dodatkowym atutem centrum jest duży parking, który pomieści wszystkich klientów. Jak się okazuje, swoje zakupy możemy zaplanować jeszcze w domu, a wszystko dzięki temu, że asortyment sklepu można oglądać na facebookowym profilu, wystarczy wpisać: „Centrum Ogrodnicze Marek”.

– W naszym sklepie mamy największy wybór zniczy i wkładów w powiecie. Dysponujemy szerokim asortymentem tradycyjnych zniczy, zniczy ledowych, a także wkładów. Od tych najmniejszych po takie, które będą paliły się nawet przez tydzień. Mamy różne wzory i rozmiary, a także szeroki zakres cen, dlatego każdy wybierze coś odpowiedniego – zapewnia sprzedawczyni Monika Marzec i dodaje, że wcale nie trzeba jeździć do wielkich marketów, aby mieć ogromny wybór i to w bardzo atrakcyjnych cenach.

Kwiaciarnia „Magnolia” przy cmentarzu czynna jest codziennie od godz. 8 do 18, a w niedzielę od godz. 9.30 do 18 (przez cały październik) natomiast centrum „Marek” od godz. 7 – 17, a w sobotę od 7 do 14. W dniu 1 listopada kwiaciarnia Magnolia będzie czynna od godz. 7 rano do godz. 19.

 

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here