Dziękujemy za nadesłane zdjęcia pupili w Plebiscycie POCHWAL SIĘ SWOIM ZWIERZAKIEM

138

Kończymy I etap naszego konkursu POCHWAL SIĘ SWOIM ZWIERZAKIEM!

Do 30 września nadsyłali do nas Państwo droga mailową zdjęcia swoich pupili wraz z opisami.

Wszystkie nadesłane zdjęcia zwierzaków publikujemy na portalu oraz profilu facebookowym gazety. Najciekawsze, wybrane przez jury zdjęcia, zostaną opublikowane na łamach gazety.

Już niebawem rozpoczęcie II etapu konkursu.

W II etapie plebiscytu,  najbardziej wyjątkowego zwierzaka wybiorą również nasi Czytelnicy. Będzie to możliwe poprzez wysłanie sms-a lub drukowanego na łamach gazety kuponu na wybranego pupila. Szczegóły dotyczące II etapu plebiscytu przedstawimy po zakończeniu prezentacji wszystkich zgłoszonych zwierzaków.

Dla zwycięzców przewidzieliśmy atrakcyjne nagrody. Nagrodę otrzyma również właściciel zwierzaka, który uzyska największą liczbę głosów Czytelników (sms-ów i kuponów).

A w związku z tym, że dziś świętujemy Światowy Dzień Zwierząt, naszym zwierzakom życzymy wszystkiego, co najlepsze ! A poniżej przedstawiamy kolejne nadesłane zgłoszenie w naszym konkursie.

Skłoszka, 2 lata

Przedstawiam Państwu 2 letnia kurkę liliputkę o imieniu Skłoszka. Jest to bardzo inteligentny wbrew przekonaniom ptak. Skłoszka, jak na prawdziwa damę przystało nosi wykonaną przez swojego opiekuna biżuterię. Dzięki specjalnie skomponowanej diecie ma lśniące piórka. Skłoszka uwielbia być noszona na rekach i miziana. Codziennie jest myta i czesana. Często spędza czas ze świnką morską Heniem oraz kogutem Beczesterem. Chyba jest szczęśliwa, bo codziennie mamy małe jajeczko- Milosz Słowinski ze Strzeszowa

 

 

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here