Będzie nowy chodnik

236
Dzięki tej inwestycji powstanie chodnik główny wraz z pięcioma odnogami

Proboszcz Parafii św. Jakuba Apostoła w Prusicach ks. Bernard Świst podpisał umowę z wykonawcą na prace ziemne przy budowie chodnika wraz z oświetleniem, nagłośnieniem oraz monitoringiem na cmentarzu parafialnym w Prusicach.

– W 2014 roku opracowaliśmy koncepcję budowy chodnika wraz z oświetleniem i nagłośnieniem – podkreśla burmistrz Igor Bandrowicz, kontynuując:- Rozpoczęliśmy również konsultacje projektu budowy chodnika na cmentarzu z Dolnośląskim Wojewódzkim Konserwatorem Zabytków, który po przedłużających się uzgodnieniach zaakceptował ostateczny projekt i wyraził pozytywną zgodę na realizację długo oczekiwanej inwestycji. Pozwoliło nam to przejść do wyłonienia Wykonawcy, podpisania z nim umowy i rozpoczęcia robót na naszym cmentarzu.

Podpisanie umowy przez Proboszcza Parafii św. Jakuba Apostoła w Prusicach ks. Bernarda Śwista

Dzięki tej inwestycji powstanie chodnik główny wraz z pięcioma odnogami, wzdłuż którego zostanie wykonane oświetlenie, a także będzie zamontowane nagłośnienie oraz monitoring, który ma przeciwdziałać ewentualnym aktom wandalizmu.

Planowany termin zakończenia prac przewidziano na
25 października 2017 roku

W związku z rozpoczętymi pracami, w ciągu najbliższych 3 tygodni mogą pojawić się utrudnienia w poruszaniu się po prusickim cmentarzu.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here