Sprawdź, kto wychodzi na prowadzenie w plebiscycie na Najpopularniejszą Jednostkę OSP

282
Zdjęcie poglądowe

Plebiscyt, w którym to Czytelnicy decydują, która jednostka OSP w powiecie trzebnickim zyska miano tej najpopularniejszej, coraz szybciej zbliża się ku końcowi. Głosy oddawać można tylko do 29 września. A jak na kilkanaście dni przed rozstrzygnięciem wygląda klasyfikacja punktowa? Kto wychodzi na prowadzenie?

Na pierwsze miejsce z łączną liczbą 755 punktów wysunęło się OSP Oborniki Śląskie. Na drugim miejscu z liczbą 497 punktami uplasowało się OSP Czeszów. Trzecia lokata należy do OSP Pawłów Trzebnicki, które zgromadziło 475 punktów. Na czwartym miejscu z łączną liczbą 333 punktów znajduje się OSP Borzęcin. A klasyfikację pięciu najpopularniejszych zamyka OSP Szczytkowice z 142 punktami na swoim koncie.

Przypominamy, że w powiecie trzebnickim działa aż 30 jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej to, która okaże się najpopularniejsza, zależy tylko od waszych głosów.

Zachęcamy wszystkich do oddawania głosów w naszym plebiscycie. Dzięki temu możemy docenić osoby, które na co dzień ratują nasze życie i mienie

Szczegóły konkursu znajdziesz tutaj.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here