PZPR-owska przeszłość starosty Wysockiego? [ZOBACZ FILM]

1410

O tym, że starosta Waldemar Wysocki, mógł należeć do PZPR i że ukrył tę informację przed swoimi kolegami z Prawa i Sprawiedliwości, mówi się szeptem już od kilku miesięcy.

Teraz sprawa ujrzała światło dzienne. W Internecie toczy się zażarta dyskusja, a starosta? Ucieka…

Jakie tajemnice z przeszłości skrywa starosta?

Czy członek PiS zataił przed kolegami przynależność do PZPR? Jak sam zainteresowany odnosi się do sprawy? Co mówią jego „koledzy” z Prawa i Sprawiedliwości?

Więcej w aktualnym 37/2017 numerze NOWej gazety trzebnickiej, który można nabyć tutaj.

12 KOMENTARZY

    • Każdy powinien odpowiadać za siebie, a nie za swoich rodziców, dziadków, czy pradziadków. Swoją drogą opinie w stylu: „wśród naszych wybrańców są tacy co albo sami byli w PZPR albo była mamusia lub tatuś, zalezy od wieku wybrańca” może jedynie zrelatywizować i rozmyć indywidualną odpowiedzialność oszusta, co widać po wpisie Gacka 😀

  1. hahaha dobre, później będziecie prostować jak Kurski, że to nie dziadek a BRAT dziadka był w wermachcie, no i oczywiście kłamstwo że szok i niedowierzanie hahahahaha dobre dobre kabaretowa gazetka reklamowa

  2. Nawet jeśli był w PZPR (chociaż w to wątpię) to mogło być to pod koniec lat 80, przecież uczył w szkole w Żmigrodzie i nie jest taki stary żeby nie wiadomo co tam zdziałać. Rzeczywiście dramat i afera podsłuchowa w jednym. Zajmijcie się swoimi asami z PO.

    • to, że był w PZPR, to pół biedy. Problem w tym, że tak się tej swojej komunistycznej przeszłości wstydzi, że ucieka przed przyznaniem prawdy! To, że był aktywistą tuż przed upadkiem przestępczej PZPR świadczy o nim jak najgorzej. Wszyscy przyzwoici opuścili tę komunistyczną organizację najpóźniej w grudniu 1981 r. Jeśli tak jak piszesz wstąpił do PZPR po stanie wojennym pod koniec lat 80-tych to albo niesamowita ideowość komunistyczna, albo podłe wyrachowanie. To skandal, że w wolnej Polsce piastuje stanowisko Starosty z nadania PiS!

    • zanim obrazisz „nauczycielu” kogokolwiek, najpierw dowiedz się jaka jest prawda o panu W. Wysockim. Swoją drogą w Żmigrodzie chyba nie ma ani nauczyciela, ani nauczycielki, którzy stanęliby w obronie tego osobnika.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here