Szkółka jazdy konnej w Wiszni Małej już od września

834

Klub sportowy Small Cherry, do którego przynależy obecnie dziesięciu członków, istnieje w Wiszni Małej dwa lata. Już od września wszyscy chętni mogą uczyć się w nim jeździć konno pod okiem najlepszych instruktorów.

Podczas dwóch lat istnienia klubu, jego zawodnicy zaczęli osiągać znakomite wyniki na skalę światową. Śmiało można więc stwierdzić, że Small Cherry jest najprężniej działającym klubem na Dolnym Śląsku.

 

Zawodnicy należący do Small Cherry osiągają od dłuższego czasu liczne sukcesy

Dwóch z nich zostało powołanych do kadry narodowej, trzeba również zaznaczyć, że już 12- latki osiągają świetne wyniki na arenie ogólnopolskiej i międzynarodowej. Niedawno w Austriackim Wiener Naustadt Jakub Krzyżosiak osiągnął duży sukces zajmując wraz z koniem Atiqua trzecie miejsce w Grand Prix.

Szkoła jazdy

Już we wrześniu na terenie klubu sportowego, wystartuje
szkółka jazdy

Stworzy ona możliwość nauki jazdy wszystkim chętnym – bez względu na wiek czy umiejętności. Każdy, kto tylko będzie miał chęć nauki jazdy, będzie mógł pod okiem profesjonalistów zdobyć wszystkie potrzebne umiejętności w tym kierunku. Organizatorzy zapewnią przybyłym odpowiedni sprzęt, dobranego do potrzeb konia oraz wykwalifikowanego instruktora.

Wszystko będzie dostępne przez sześć dni w tygodniu, a na naukę i jazdę będzie można umówić się poprzez kontakt telefoniczny

Z pewnością dobra lokalizacja i łatwy dojazd zarówno z okolic Wrocławia, Trzebnicy oraz pozostałych miejscowości powiatu trzebnickiego zachęcą miłośników koni do korzystania z tego właśnie ośrodka.
Stajnia Small Cherry
tel. 513 531 574
ul. Łąkowa 20
Wisznia Mała
SPONSOROWANE

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here