Jeszcze tylko przez 3 tygodnie można głosować!

614
Która spośród 30 jednostek OSP powiatu trzebnickiego okaże się najpopularniejsza? Wszystko w waszych rękach! Głosowanie potrwa do 29 września
Trwa plebiscyt na najpopularniejszą jednostkę OSP w powiecie trzebnickim. Miło nam poinformować, że konkurs cieszy się bardzo dużym powodzeniem, a strażacy ochotnicy mają wielu zwolenników! To jest uhonorowanie ich ciężkiej pracy.
Zapraszamy do jeszcze większego zaangażowania, bo zostały już tylko 3 tygodnie, aby oddać głos na najpopularniejszą jednostkę Ochotniczej Straży Pożarnej w powiecie trzebnickim.

Aktualne wyniki już w czwartek
14 września w NOWej gazecie trzebnickiej

W naszym powiecie działa 30 jednostek OSP

Która jednostka wygra?

Tytuł NAJPOPULARNIEJSZEJ Ochotniczej Straży Pożarnej otrzyma jednostka, która uzyska największą liczbę głosów oddanych za pomocą SMS`ów oraz specjalnych kuponów, drukowanych w NOWej gazecie trzebnickiej,  nadesłanych w czasie głosowania.

Honorowy patronat nad konkursem „Najlepsza jednostka OSP w powiecie trzebnickim” objęli: Komendant Powiatowej Straży Pożarnej w Trzebnicy Bogusław Brud oraz Prezes Zarządu Powiatowego OSP Zbigniew Łodygowski.

Jak głosować?

Głosować można za pomocą kuponów i SMS-ów. Jeden kupon to równowartość 5 punktów, natomiast 1 SMS, to równowartość 1 punktu, oddanego na daną jednostkę. O zwycięstwie decyduje suma wszystkich głosów, zarówno tych z kuponów jak i z SMS-ów. Aby wziąć udział w głosowaniu SMS, na numer 71601 należy wysłać wiadomość, w treść wpisując OSP.X (w miejsce X należy wpisać numer wybranej przez nas jednostki np. OSP.99. Wielkość liter nie ma znaczenia, ale pamiętajmy o kropce między OSP a numerem jednostki). Koszt jednej wiadomości to 1,23 z VAT.

Aby zagłosować za pomocą kuponu, należy wycięty i odpowiednio wypełniony kupon dostarczyć osobiście lub wysłać pocztą na adres redakcji: NOWa gazeta trzebnicka ul. Armii Krajowej 2B, 55-100 Trzebnica.
Czytelnik uczestniczący w głosowaniu może oddać dowolną liczbę głosów.
Konkurs trwa od 11 maja 2017 od godziny 06:00 do dnia 29 września 2017 do godziny 16:00. W przypadku głosowania na kuponach liczy się data dostarczenia kuponu do redakcji.

Zwycięzca plebiscytu ogłoszony zostanie w wydaniu NOWej gazety trzebnickiej – 5 października 2017

Szczegółowy regulamin konkursu dostępny jest tutaj.

Wyślij wiadomość SMS
na numer 71601

OSP KOD SMS
OSP Bagno OSP.1
OSP Barkowo OSP.2
OSP Biedaszków OSP.3
OSP Borzęcin OSP.4
OSP Brzyków OSP.5
OSP Bychowo OSP.6
OSP Cerekwica OSP.7
OSP Czeszów OSP.8
OSP Domanowice OSP.9
OSP Garbce OSP.10
OSP Kaszyce Wlk. OSP.11
OSP Korzeńsko OSP.12
OSP Lubnów OSP.13
OSP Niezgoda OSP.14
OSP Oborniki Śląskie OSP.15
OSP Pawłów Trzebnicki OSP.16
OSP Pęgów OSP.17
OSP Powidzko OSP.18
OSP Prusice OSP.19
OSP Rościsławice OSP.20
OSP Skokowa OSP.21
OSP Skoroszów OSP.22
OSP Szczytkowice OSP.23
OSP Trzebnica OSP.24
OSP Ujeździec Wlk. OSP.25
OSP Uraz OSP.26
OSP Wisznia Mała OSP.27
OSP Złotów OSP.28
OSP Żmigród OSP.29
OSP Zawonia OSP.30

1 KOMENTARZ

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here