Papugarnia – egzotyczna atrakcja dla każdego

962

Ara żółtoskrzydła usadowiona na głowie, kakadu na ramieniu, a Heniu czyli ara błękitna uczepiona dłoni. Takich widoków i atrakcji można doświadczyć w papugarni Kubuś & Endriu. To idealne miejsce na spędzenie czasu z rodziną czy zajęcia dla grup zorganizowanych.

Henio i Poli

Papugarnia w Obornikach Śląskich to miejsce kolorowe i pełne pozytywnej energii. Niedawno otwarta, zyskała licznych sympatyków, oferując wspaniałą rozrywkę zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Ponad 80 barwnych i towarzyskich ptaków sprawia zwiedzającym wiele radości, wprawiając ich w dobry nastrój.

  Popołudnie spędzone w tym egzotycznym miejscu, zwłaszcza w szary, deszczowy dzień,  pozwala poczuć się jak w dżungli amazońskiej. Ptaki o wielobarwnym upierzeniu, wydające głośne dźwięki, spragnione kontaktu z człowiekiem wpływają na wszystkie zmysły, dostarczając moc wrażeń.

Papugarnia Kubuś & Endriu gwarantuje przyjazną atmosferę, uśmiech i radość Waszych dzieci. Właściciele tego niezwykłego miejsca chętnie opowiadają o swych podopiecznych i pokazują jak się z nimi obchodzić. Można kupić pojemniczek z karmą, który jak magnez przyciągnie ptaki i pozwoli na bliższą integrację.

Urodziny w papugarni

To tu mali piraci mogą świętować urodziny

Prócz woliery z ptakami papugarnia posiada osobną salę w pirackim stylu. Jest to doskonałe miejsce na zorganizowanie urodzin dziecka. Nie tylko w formie Kinder Party czyli zabaw z rówieśnikami, ale również jako spotkanie rodzinne z atrakcjami dla pociech. Po pełnym wrażeń spotkaniu z przyjaznymi papugami, dzieci przechodzą do sali pirackiej, gdzie czeka ich dobra zabawa z kreatywnym animatorem. Takie urodziny na pewno będą wyjątkowe i pełne atrakcji.

Więcej na następnej stronie…

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here