Naklejki ze zwierzętami, czyli pomysł na wnętrze z pazurem!

136

Uwaga: świeżo malowane!

Miłośnikom wyrazistych, kolorowych, energetycznych dodatków polecamy z kolei malarskie naklejki. Zwierzęta przypominające świeżo ukończony obraz będą zachwycającą ozdobą. Majestatyczny portret lwa, którego bujna grzywa składa się z wyraźnych pociągnięć pędzla lub zebra dla draki pomalowana na tęczowo, z której ściekają paski pozostawiając barwne smugi – taki akcent sprawi, że nawet monotonny, niewyróżniający się niczym szczególnym pokojów nabierze rumieńców. W podobny sposób przedstawione zostały także zwierzęce printy: paski, cętki czy łaty.

Muzy artystów w nowej od-słonie

Pozostając w malarskim klimacie przechodzimy do sztuki współczesnej, a dokładniej do wspomnianego na początku pop artu. Dzieła jednego z najsłynniejszych przedstawicieli tego nurtu, czyli Andy’ego Warhola znane są wszystkim, nawet niewtajemniczonym w artystyczne zagadnienia. Stworzone przez niego wizerunki znanych polityków, piosenkarzy czy aktorów w formie kolorowych, zwielokrotnionych portretów to klasyka gatunku. Dokładnie w tej samej konwencji powstały także dekoracyjne naklejki. Zwierzęta odgrywają tutaj rolę modeli, dlatego możesz zdecydować się na portret tygrysa, zebry czy słonia.

https://redro.pl/naklejki/tematy/zwierzeta/

Czarno na białym nie tylko u zebry

Szukając czegoś bardziej stonowanego do aranżacji pokoju możesz zdecydować się na monochromatyczne naklejki. Zwierzęta uchwycone na czarno-białych fotografiach staną się bardzo elegancką ozdobą pokoju. Portret zwierzaka – zoom na majestatyczne kły słonia czy mądre oczy tygrysa – to tylko jedna z możliwości. W przypadku przestronnego wnętrza, gdzie możemy pozwolić sobie na przyklejenie wielkoformatowej naklejki, świetnie sprawdzi się zdjęcie ukazujące konkretny gatunek w swym naturalnym środowisku: w dżungli, na tle sawanny lub na ośnieżonych łąkach. Kolorystyka ograniczona tylko do czerni i bieli sprawdzi się w kolorowym wystroju, który chcemy nieco złagodzić.

Zezwierzęcenie nie tylko na ścianach

Naklejki ze zwierzętami to jednak nie tylko sposób na ozdobienie ścian. Rozejrzyj się wkoło. Może coś z mebli lub sprzętów codziennego użytku wymaga odświeżenia? Podrapana szafka, porysowany front lodówki lub laptop, który podczas Twoich licznych podróży stracił swoją prezencję? Odpowiednio dobrany format naklejki pozwoli Ci ozdobić bardzo wiele różnych powierzchni, dzięki czemu przedmioty, które nie wyglądają już tak dobrze, jak kiedyś, nabiorą nowego blasku. Co powiesz na niedźwiedzia polarnego na drzwiach lodówki i barwnego kameleona na laptopie?

Puść wodze swojej fantazji i spraw, by dzięki tak prostemu i szybkiemu rozwiązaniu jak dekoracyjne naklejki, Twoje wnętrze nabrało pazura, a przedmioty codziennego użytku dzikiego, nieujarzmionego charakteru!

SPONSOROWANE

 


ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here