Kolejne zgłoszenia w plebiscycie POCHWAL SIĘ SWOIM ZWIERZAKIEM!

94

Jedno z nich publikujemy poniżej i zachęcamy do nadsyłania zdjęć Waszych zwierzaków! Oprócz wyróżnienia w postaci publikacji wszystkich nadesłanych zdjęć na portalu www.nowagazeta.pl oraz wybranych w gazecie, do wygrania są atrakcyjne nagrody.

SONIA, 7 LAT

Sonia ma 7 lat. Jej przeszłość jest dość nieprzyjemna… Otóż pewnego wieczornego dnia kiedy mój tato wracał z pracy pociągiem, miał miejsce nieprzyjemny incydent. Zauważył dziwnie zachowującego się mężczyznę. Kiedy pociąg rozpędził się do maksymalnej prędkości owy Pan otworzył okno i wyciągnął małą kuleczkę – Sonie. Tato zauważył co się święci i wiedział , co miało nadejść… Piesek miał zostać wrzucony do Odry. Jednak szybko przejął inicjatywę i poprosił o oddanie pieska nawet za drobną opłatą – choć moim zdaniem na takową nie zasługiwał. Dla całej rodziny było to wstrząsające, jednak zdobyliśmy cudownego członka rodziny. Sonia jest bardzo wdzięcznym psem i szybko nas pokochała, a my ją. Od tamtej pory dzielnie trwa przy nas i naszych dwóch innych zwierzakach: przy Bąbelku /piesek/ i Fionce /kot/ –  Ewa Pusz ze Skokowej

WEŹ UDZIAŁ W NASZYM PLEBISCYCIE:

Przyślij nam jedno zdjęcie swojego pupila wraz z podpisem (jak się nazywa i ile ma lat). Jeśli chcesz zwiększyć szanse na wygraną czworonoga, do podstawowych informacji dodaj krótki opis – historię tego, jak do Was trafił, co lubi  robić, jaki jest jego ulubiony smakołyk  (opis  na maksymalnie około 700-800 znaków będzie dodatkowo punktowany).

Zdjęcia oceni jury, składające się z przedstawicieli redakcji. Jury wyłoni zwycięzców w trzech kategoriach: pies, kot oraz inny zwierzak.

W II etapie plebiscytu,  najbardziej wyjątkowego zwierzaka wybiorą również nasi Czytelnicy. Będzie to możliwe poprzez wysłanie sms-a lub drukowanego na łamach gazety kuponu na wybranego pupila. Szczegóły dotyczące II etapu plebiscytu przedstawimy po zakończeniu prezentacji wszystkich zgłoszonych zwierzaków.

Wszystkie nadesłane zdjęcia zwierzaków będziemy publikować  na portalu w ciągu najbliższych tygodni. Natomiast najciekawsze, wybrane przez jury zdjęcia, zostaną opublikowane na łamach gazety.

Finał konkursu przewidujemy w październiku, jednak wszystko zależy od tego, ile zdjęć pupili do nas napłynie. Wówczas ogłosimy zwycięzców wybranych zarówno przez jurorów, jak i Czytelników.

Dla zwycięzców przewidzieliśmy atrakcyjne nagrody. Nagrodę otrzyma również właściciel zwierzaka, który uzyska największą liczbę głosów Czytelników (sms-ów i kuponów).

NA ZGŁOSZENIA CZEKAMY DO 30 WRZEŚNIA.

Do mailowego zgłoszenia z imieniem i nazwiskiem autora zdjęcia oraz miejscem zamieszkania, wysłanego na adres: zwierzaki@nowagazeta.pl, prosimy dołączyć oświadczenie:

„Oświadczam, że zdjęcie jest mojego autorstwa i że nie narusza ono wizerunków ani praw osób trzecich. Wyrażam zgodę na jego nieodpłatną publikację w tygodniku „NOWa gazeta trzebnicka”, na stronie internetowej „www.nowagazeta.pl” oraz profilu facebookowym gazety.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here