Jesienna Wiszeńska (za)Dyszka

161
Z archiwum

Wszystkich pasjonatów biegania zapraszamy do Ligoty Pięknej. 30 września wystartuje III Wiszeńska (za) Dyszka.

Trasa biegu wynosi 10 km i będzie prowadziła przez malownicze tereny leśne na granicy dwóch miejscowości: Ligoty Pięknej i Malina. Zapisanie się do biegu jest możliwe przez Internet, a także w dniu zawodów do godziny 11:30.

Zawodnicy wystartują
o godzinie 12:00

W pakiecie startowym każdy uczestnik otrzyma koszulkę biegową, baton energetyczny i gadżet gminy Wisznia Mała. Na mecie na każdego zawodnika będzie czekał ciepły, regeneracyjny posiłek. Dla najlepszych zawodników przewidziano nagrody pieniężne (kategoria open). Ponadto przygotowano również nagrody rzeczowe, puchary oraz pamiątkowe medale dla zawodników zajmujących miejsca od I-III w poszczególnych kategoriach wiekowych. Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy medal.

Przewidziany jest również wyścig dla dzieci i młodzieży. Młodzi zawodnicy w wieku do 13 roku życia będą startowali na dystansie 1,5 km. Natomiast młodzież w wieku 14-16 lat będzie rywalizowała na dystansie 3 km. Zawodnicy zajmujący miejsca od I-III otrzymają nagrody rzeczowe, puchary oraz pamiątkowe medale. Pozostali uczestnicy otrzymają upominki.

Harmonogram zawodów:

9:30 – 11:30 przyjmowanie zgłoszeń

11:40 – 11:50 – odprawa techniczna

12:00 – start biegu głównego

12:15 – start biegu dla dzieci

Do zobaczenia 30 września
w Ligocie Pięknej!

 

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here