Wystartowała wyprawka dla maluszka

272

Z inicjatywy Wójta Gminy Wisznia Mała Jakuba Bronowickiego dla każdego noworodka urodzonego w 2017 roku i zameldowanego na terenie gminy Wisznia Mała został przygotowany pakiet powitalny w ramach akcji „Nowy mieszkaniec Gminy Wisznia Mała”.

Akcja rozpoczęła się 1 sierpnia. Tych najmłodszych, którzy urodzili się w 2017 i zameldowani zostaną jako mieszkańcy gminy Wisznia Mała, lokalny samorząd powita miłym podarunkiem. W skład wyprawki dla nowych mieszkańców wchodzi uroczy miś, kocyk i przydatne akcesoria dla maluszka. Wystarczy tylko by maluszek i jedno z rodziców (opiekunów) byli zameldowani na terenie gminy Wisznia Mała.

Przypomnijmy, że inicjatywę na terenie powiatu trzebnickiego zainicjował dwa miesiące temu burmistrz Żmigrodu, gdzie z okazji Dnia Dziecka ruszyła „wyprawka dla żmigrodzian”. Każdy noworodek, zameldowany na terenie gminy Żmigród otrzymuje w prezencie symboliczną wyprawkę od burmistrza.
Wyprawka dla maluszka to nie jedyna inicjatywa, w której beneficjentami są mieszkańcy. Dodajmy, że w Wiszni Małej i Prusicach losowane są również nagrody dla nowych mieszkańców, którzy zdecydowali zameldować się na terenie gminy.

 

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here