Trzebnickie tężnie – co myślicie?

1003

Na ternie stawów trzebnickich od pewnego czasu można zauważyć drewniane konstrukcje. Nie sposób  się jednak nie domyślić, że budowa tężni to spory wydatek. O tym, ile gminę kosztuje wybudowanie mini tężni solankowych i jakie jest zdanie ekspertów w tej sprawie, napiszemy w najbliższym wydaniu NOWej.

A co Wy, drodzy Czytelnicy, myślicie o projekcie powstania tężni? Czy to potrzebna inwestycja, czy może uważacie, że są gmina ma pilniejsze potrzeby? Czekamy na Wasze komentarze.

3 KOMENTARZY

  1. Trzebnica zadłużona dzięki ,,mądremu” byłemu dyrektorowi banku , który wydaje bez opamiętania nie swoją kasę i bawi myśląc , ze suweren mu zaufa na IV kadencję mówimy dosyć i prosi o ujawnienie całego majątku najbogatszego mieszkańca gminy Trzebnica !!!

  2. Mieszkam w Trzebnicy rok, i rzeczywiscie widac jak miasto sie rozwiaj, idzie w strone ktora bardzo podoba sie licznym goscia ktorych zapraszam w odwiedziny z Wroclawia i okolic. Zdaje sie ze sukcesywnie realizowana polityka miejscowosci turystycznej bedzie skuteczna w dlugiej perspektywie, gdy Wroclaw bedzie tu widzial miejsce odpoczynku i relaxu. Jestem na tak.

  3. Powiat trzebnicki zyska ponad 20% przyrostu mieszkańców wg prognozy GUS.
    Za mieszkańcamy przyjda pieniadze, podatki.
    Tak więc dzisiejszy dług będzie lżejszy do spłacenia w przyszłości.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here