POCHWAL SIĘ SWOIM ZWIERZAKIEM – wysyłajcie zdjęcia swoich pupilów

448

Masz zwierzaka – psa, kota, a może świnkę morską – którego chcesz pokazać innym, bo uważasz, że jest wyjątkowy? Zgłoś go do plebiscytu „NOWej gazety trzebnickiej” i portalu „www.nowagazeta.pl”.

Przyślij nam 1 zdjęcie swojego pupila wraz z podpisem (jak się nazywa i ile ma lat). Jeśli chcesz zwiększyć szanse na wygraną czworonoga, do podstawowych informacji dodaj krótki opis – historię tego, jak do Was trafił, co lubi  robić, jaki jest jego ulubiony smakołyk  (opis  na maksymalnie około 700-800 znaków będzie dodatkowo punktowany).

Zdjęcia oceni jury, składające się z przedstawicieli redakcji. Jury wyłoni zwycięzców  w  trzech kategoriach: pies, kot oraz inny zwierzak.

W II etapie plebiscytu,  najbardziej wyjątkowego zwierzaka wybiorą również nasi Czytelnicy. Będzie to możliwe poprzez wysłanie sms-a lub drukowanego na łamach gazety kuponu na wybranego pupila. Szczegóły dotyczące II etapu plebiscytu przedstawimy po zakończeniu prezentacji wszystkich zgłoszonych zwierzaków.

Jeżeli konkurs będzie cieszył się bardzo dużą popularnością,  wstępnej selekcji dokona jury redakcyjne, które wytypuje po 10 zdjęć z każdej kategorii, na które będzie można głosować. W innym wypadku będziemy publikować wszystkie przesłane zdjęcia.

Wszystkie nadesłane zdjęcia zwierzaków będziemy publikować  na portalu w ciągu najbliższych tygodni. Natomiast najciekawsze, wybrane przez jury zdjęcia, zostaną opublikowane na łamach gazety.

Finał konkursu przewidujemy w październiku, jednak wszystko zależy od tego, ile zdjęć pupili do nas napłynie. Wówczas ogłosimy zwycięzców wybranych zarówno przez jurorów, jak i Czytelników.

Dla zwycięzców przewidzieliśmy atrakcyjne nagrody. Nagrodę otrzyma również właściciel zwierzaka, który uzyska największą liczbę głosów Czytelników (sms-ów i kuponów).

NA ZGŁOSZENIA CZEKAMY DO 30 WRZEŚNIA.

Do mailowego zgłoszenia z imieniem i nazwiskiem autora zdjęcia oraz miejscem zamieszkania, wysłanego na adres: zwierzaki@nowagazeta.pl, prosimy dołączyć oświadczenie:

„Oświadczam, że zdjęcie jest mojego autorstwa i że nie narusza ono wizerunków ani praw osób trzecich. Wyrażam zgodę na jego nieodpłatną publikację w tygodniku „NOWa gazeta trzebnicka”, na stronie internetowej „www.nowagazeta.pl” oraz profilu facebookowym gazety.

………………………………………………………………………………………………………………

Chcesz zareklamować swój gabinet weterynaryjny, sklep zoologiczny, a może masz salon pielęgnacji dla psów i kotów?
Dzięki reklamie przy plebiscycie o Twojej działalności dowie się znacznie więcej miłośników zwierząt.

 

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here