Gmina Trzebnica wprowadza płatne parkowanie

1194

W czasie ostatniej sesji Rady Miejskiej w Trzebnicy radni przegłosowali uchwałę dotyczącą płatnych miejsc parkingowych w mieście. Nie od dziś mieszkańcy mają problem z zaparkowaniem swojego samochodu w Trzebnicy i pewnie dlatego zdecydowano się na wprowadzenie opłaty za parkowanie.

Na sam początek strefa płatnego parkowania pojazdów samochodowych w Trzebnicy obejmie plac J. Piłsudskiego czyli jeden z największych parkingów w mieście, przy Urzędzie Miejskim.

Opłaty pobierane będą za parkowanie na wyznaczonych i oznakowanych miejscach do parkowania znajdujących się w granicach strefy, w dni robocze, od poniedziałku do piątku, w godzinach 7-16.

Ile będzie płatnych miejsc parkingowych? Jakie będą ceny biletów?  Zobacz TUTAJ.

9 KOMENTARZY

  1. Czekam , że najpierw będzie płacił Długozima , najbogatszy człowiek Trzebnicy , który zadłużył do tego stopnia miast , że brakuje na wszystko kasy i jeszcze z ,,banda radnych ” dodatkowo chce nas okradać ???

  2. Jasne, spróbuj nie zapłacić we Wrocku za płatny parking, to dostaniesz mandat warty dwóch miesiący parkowania. Ale fakt, przydało by się więcej bezpłatnych miejsc do krótkiego parkowania w centrum (2-3 godziny).

  3. Pewnie dla urzędasów z gminy będą za darmo, tak jak mają np. karty na basen, który chyba tylko dzięki nim jeszcze ciągnie

  4. A byłeś na basenie, choćby dziś, że twierdzisz, że ludzie nie chodzą na basen….. 1 sierpnia ok godz. 17:15 była kolejka do kasy na około 100 osób.

  5. Potwierdzam. Sam stałem dzisiaj w 20-30 minutowej kolejce do kasy. Akurat basen i centrum rekreacji to najlepsza inwestycja w okolicy.

  6. trzeba wprowadzic piloty na osiedlach, aby przyjezdni nie zajmowali naszych miejsc pod naszymi domami, tak jak to robią we Wrocławiu.

  7. Jak to się ma do faktu, że ten parking budowany był z dofinansowania z funduszy unijnych? Czy okres karencji już minął? Ktoś powinien to sprawdzić. Dlaczego mamy popierać działania burmistrza, który ostro skręcił w stronę pis?

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here