Zgłoś autobus do policyjnej kontroli

57
Funkcjonariusze będą sprawdzać autobusy, a także trzeźwość kierowców i ich uprawnienia

Zapewnienie bezpiecznego przewozu dzieci i młodzieży na wypoczynek jest jednym z głównych zadań trzebnickich policjantów podczas prowadzonej akcji Bezpieczne wakacje 2017″ Każdy rodzic, organizator wycieczki może skorzystać z pomocy funkcjonariuszy i umówić patrol Ogniwa Ruchu Drogowego, aby skontrolował czy autobus, którym podróżować będą dzieci, jest sprawny.

Podczas letnich wakacji i urlopów policja przeprowadza wzmożone kontrole autobusów i innych pojazdów przewożących dzieci do miejsc letniego wypoczynku. Zachęcamy rodziców, organizatorów wycieczek, jak również właścicieli firm przewozowych do współpracy z Komendą Powiatową Policji w Trzebnicy i zgłaszania autokarów wyjeżdżających na kolonie i obozy do skontrolowania przez patol policji.

Policjanci z naszej „drogówki” sprawdzą stan trzeźwości kierowców, stan techniczny autobusów, posiadanie wymaganych uprawnień i przeglądów, poprawność załadunku bagażu oraz wszystkie czynniki wpływające na bezpieczeństwo w ruchu drogowym.

Trzebniccy policjanci oczekuj na wszelkie zgłoszenia dotyczące przeprowadzenia kontroli autobusów, najlepiej z kilkudniowym wyprzedzeniem, aby umówić czas i miejsce, gdzie przyjedzie radiowóz. Prosimy o kontakt pisemny lub telefoniczny z Kierownikiem Ogniwa Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Trzebnicy tel.: 71 38 88 218, lub telefoniczny z Oficerem Dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Trzebnicy tel.: 71 38 88 200,wyjątkowo telefon alarmowy 997.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here