W kuchni miał marihuanę i amfetaminę

196

Trzebniccy policjanci zatrzymali 41-letniego mężczyznę, mieszkańca Trzebnicy, podejrzanego o posiadanie narkotyków oraz ich rozprowadzanie. W jego mieszkaniu zabezpieczono amfetaminę i marihuanę o łącznej ilości 15 gramów. Za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Jak podaje Piotr Dwojak, oficer prasowy trzebnickich policjantów, funkcjonariusze z wydziału kryminalnego zatrzymali trzebniczanina, podejrzewanego o posiadanie i rozprowadzanie środków odurzających.

– Jak ustalono narkotyki miały być schowane w mieszkaniu podejrzewanego. W trakcie szczegółowego przeszukania policjanci w kuchennej szafce ujawnili 6 woreczków strunowych, w których znajdowała się marihuana i amfetamina.Obecnie funkcjonariusze wyjaśniają wszelkie okoliczności tej sprawy, w tym również to jak podejrzany wszedł w posiadanie odebranych mu narkotyków i czy sprzedawał je innym osobom – mówi Piotr Dwojak.

 Jak dodaje policjant, o dalszym losie zatrzymanego zadecyduje teraz sąd. Za posiadanie narkotyków może mu grozić kara do 3 lat pozbawienia wolności.

 

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here