VII Powiatowe Igrzyska Sołtysów i Rad Soleckich [GALERIA]

276

Dla jednych świetna zabawa, a dla innych prawdziwe zmagania sportowe z ostrą rywalizacja. Tak wyglądał turniej o Kuraszkowską Palmę Pierwszeństwa, który w ostatnią sobotę odbył się w Kuraszkowie.

Były to już VII Igrzyska organizowane przez Stowarzyszenie Lipowa Dolina z Kuraszkowa. Impreza jak zawsze odbywała się na murawie boiska sportowego w Dęba Kuraszków.

Jak powiedział nam Andrzej Jaros, sołtys Kuraszkowa, do konkursów zgłosiło się w sumie 11 drużyn, jednak w dniu zawodów, na starcie stanęło 7 drużyn.

Organizatorzy starali się z całych sił, żeby ich goście dobrze się czuli. Na boisku był punkt gastronomiczny, rozstawiono stoły z ławeczkami i parasolami, które chroniły przed słońcem i deszczem, była kawa, herbata, ciasto, a także domowe ogórki małosolne i chleb ze smalcem. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Jak się okazało, nie dojechały tylko dmuchane zamki. Niektóre dzieci były niepocieszone, ale z drugiej strony miały sporo rozrywek. Na boisku ustawiono zraszacz, który cieszył najmłodszych.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here