Kącik urody u Pauli to idealne miejsce relaksu dla wszystkich Pań

949
21 czerwca odbyła się uroczysta inauguracja gabinetu kosmetycznego

Nowoczesne i komfortowe usługi kosmetyczne są już dostępne w nowym miejscu przy ulicy Wrocławskiej ul. Wrocławska 29-31 w Salonie Urody Exclusive.

W Obornikach Śląskich 21 czerwca miała miejsce uroczysta inauguracja nowego i wyjątkowego miejsca mianowicie gabinetu kosmetycznego „Kącik Urody u Pauli”, gdzie można skorzystać z profesjonalnych zabiegów kosmetycznych.

Salon ma w swojej ofercie zabiegi na twarz m.in: oxybrazja, mezoterapia bezigłowa i mikroigłowa, fal radiowych z laserem biostymulującym, ale również podstawowych zabiegów pielęgnacyjnych. Pani Paulina specjalizuje się również w zabiegach modelujących, odchudzających, antycellulitowych na ciało m. in.: liposukcja ultrdźwiękowa, endomasaż – vacum, termolipoliza oraz w masażach: klasycznych, relaksacyjnych, aromaterapeytycznych, gorącymi kamieniami oraz masażem terapeutycznym hawajskim.

Tego dnia na zaproszenie pani Pauliny Zawadzkiej  kosmetolog z firmy Arkana  przeprowadzał precyzyjną, komputerową analizę skóry dla wszystkich gości biorących udział w tym wyjątkowym wydarzeniu. Ekspert marki oraz właścicielka gabinetu po precyzyjnym zbadaniu kondycji skóry, określeniu jej potrzeb, niedoborów dobierały optymalną pielęgnację domową oraz rekomendowały zabiegi profesjonalne najlepiej dopasowane do indywidualnych potrzeb cery diagnozowanych osób.

Każdy z uczestników Dnia Otwartego otrzymał  piękny kosmetyczny upominek oraz słodką niespodziankę.

Właścicielka Gabinetu – Pani Paulina Zawadzka oraz przedstawicielka firmy kosmetycznej  zadbała o wyjątkową oprawę spotkania.

Elegancki i stylowy wystrój, przyjazna, relaksująca atmosfera i edukacyjne podejście do potrzeb Klientów sprawiły, że „Kącik Urody u Pauli” to doskonałe miejsce dla relaksu i odnowy ciała i ducha każdego dnia.  |

Pani Paulina pracuje w zwodzie ok 6 lat. O swojej pracy mówi:

Jestem dyplomowaną masażystką i kosmetyczką. Osobą pogodną, zawsze uśmiechniętą, bo kocham to co robię. Zabiegi na twarz, ciało i masaże są moją pasją. Zdrowie, wygląd oraz dobre samopoczucie klienta jest dla mnie najważniejsze. Do każdego z nich podchodzę indywidualnie i profesjonalnie. Kącik Urody u Pauli to nie tylko gabinet ale miejsce, gdzie można odpocząć, zadbać o piękny wygląd, zrelaksować się i poczuć naprawdę wyjątkowo. Zapraszam na zabiegi do mini Spa”

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here