Pierwszy Piknik Rodzinny

112

W dniu 10 czerwca roku na terenie SP Nr 2 w Obornikach Śląskich odbyła się pierwsza impreza z cyklu Piknik Rodzinny. Dzięki Naszym wspaniałym Rodzicom impreza odniosła ogromny sukces. Dopisała zarówno frekwencja, jak i pogoda.

Nasi uczniowie zaprezentowali swoje talenty: aktorskie, wokalne i taneczne. Repertuar był niezwykle bogaty i różnorodny. Jako piersi wystąpili uczniowie klasy 2a i 2c z powitalną piosenką „Dzieńdobrynka”, a potem z „Hymnem zdrowych dzieciaków”. Kolejnym punktem programu było zabawne przedstawienie klasy 5b pt. „Pani Twardowska”. Następnie uczniowie szkolnego koła muzycznego zagrali na fletach znane utwory muzyczne. Dużą atrakcją był również występ Zespołu Pieśni i Tańca „Wrocław”, który zatańczył kilka tańców z Górnego Śląska. Pierwszoklasiści zaprezentowali taniec z kwiatami do piosenki ABBY, a po nich zadebiutował szkolny chórek ze swoim repertuarem. Ostatnim punktem programu był występ „Dwójkowych Stokrotek” w różnych układach tanecznych.

Podczas imprezy każdy mógł znaleźć dla siebie coś interesującego, atrakcje zapewniły dzieciom firmy i organizacje, które czynnie włączyły się w przygotowanie Rodzinnego Pikniku.

Nie lada atrakcją okazała się loteria fantowa, wszystkie losy rozeszły się błyskawicznie. Wiele emocji wzbudziło losowanie głównej nagrody – przelotu samolotem i motolotnią. Organizatorzy zadbali także o pyszne co nieco.

Dziękujemy serdecznie wszystkim zaangażowanym w organizację i licznie przybyłym uczestnikom.

 

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here