Oborygeni już się zapisują

116

Zeszłoroczny Bieg Oborygena okazał się ogromnym sukcesem organizacyjnym. Od jego czasu odbyło się w Obornikach Śl. już kilka imprez dla biegaczy. Na drugą edycję Biegu Oborygena można się już zapisywać.

W tym roku bieg zaplanowano na 26 sierpnia, a start na godz. 10. Podobnie jak w zeszłym roku bieg wystartuje na Moim Rynku w Obornikach Śl., a jego trasa ma 10,4 km długości. Podczas biegu obowiązuje limit czasu 90 minut.

Warto już teraz się zapisać, bo do końca czerwca wpisowe to 30 zł, do 14 sierpnia – 40 zł, a po tym terminie 50 zł. Mieszkańcy gminy Oborniki Śl. i zawodnicy Stowarzyszenia Pro-Run przez cały okres zapisów płacą 30 zł. Zapisy w dniu zawodów – 50 zł – jedynie w przypadku wolnych miejsc
Zapisywać można się na stronie www.pro-run.pl.
Jak podają organizatorzy, w klasyfikacji drużynowej – drużyna składa się z przynajmniej czterech osób – trzy najszybsze drużyny otrzymają puchary, a drużyna, która zajmie pierwsze miejsce dodatkowo otrzyma nagrodę – bus na drużynowy wyjazd na bieg. Każdy uczestnik, który ukończy bieg główny, otrzyma pamiątkowy odlewany medal,

Zawodnicy, którzy zgłoszą się w terminie do 24 sierpnia 2017 otrzymają pakiet startowy, który odbiera się w dniu biegu 26 sierpnia. Zawodnicy zgłoszeni w dniu biegu również otrzymują pakiet startowy: okolicznościowy nr startowy, bezzwrotny, woda, posiłek regeneracyjny, odlewany medal na mecie, wstęp na basen w Obornikach Śląskich w dniu biegu, koszulka techniczna.

Najlepsi zawodnicy (pierwsze 3 osoby K+M) w klasyfikacji OPEN, Kategoriach Wiekowych (pierwsze 3 osoby K+M) oraz kategoria mieszkańców Gminy Oborniki Śląskie (pierwsze 3 osoby K+M) otrzymają puchary.

 

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here