Młoda mama potrzebuje pomocy

571

Ewelina Kondracka, pełnomocnik burmistrza ds. Profilaktyki Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Przeciwdziałania Narkomanii prosi o pomoc dla młodej, 19-letniej samotnej matki.

– Mieszkanka naszej gminy znalazła się w bardzo trudnej sytuacji życiowej i materialnej. Potrzebuje pomocy finansowej i rzeczowej. Dla swojej 6-miesięcznej córeczki potrzebuje zabawek, odżywek, witamin, kosmetyków i ubranek na rozmiary większe niż 80 cm. Gdyby ktoś z czytelników chciał pomóc, bardzo proszę o kontakt ze mną, a wszelkie podarunki można zostawić w Biurze Promocji Urzędu Miejskiego w Żmigrodzie, pokój nr 1, na parterze – mówi Ewelina Kondracka.

Jak dodaje, młoda mama mieszka w trudnych warunkach, potrzebny byłby remont domu. Potrzebuje nie tylko rzeczy dla dziecka, ale i dla siebie. Jej sytuacja jest naprawdę ciężka. Jeśli ktoś miałby sprzęty agd, wózek lub inne niepotrzebne, a w dobrym stanie rzeczy dla dziecka i mamy proszony jest o kontakt z pełnomocnik.

2 KOMENTARZY

  1. Jeśli potrzebujesz pomocy finansowej, skontaktuj się z nami. Możemy udzielić ci zdywersyfikowanej formy pożyczek na niskim poziomie. Mamy ważne zasoby finansowe, aby zaspokoić wszystkie twoje problemy finansowe. Aby dowiedzieć się więcej o zasadach finansowania, skontaktuj się ze mną poprzez e-mail. E-mail: pamelarosaflores11@gmail.com

  2. Cześć wszystkim!
    Jestem Elena Vasil, obecnie mieszka w Lublinie. W tej chwili jestem wdową z Czwórką dzieci i utknąłem w sytuacji finansowej w styczniu i musiałem refinansować i zapłacić rachunki. Próbowałem szukać pożyczek od różnych firm pożyczkowych, zarówno prywatnych, jak i korporacyjnych, ale nigdy z powodzeniem, a większość banków odmówiła mi kredytu. Ale jak Bóg chciał, zostałem przedstawiony Spółdzielni Prowadzonej przez CZŁOWIEKA BOŻEGO, prywatnego pożyczkodawcę, który udzielił mi pożyczki w wysokości 80 000 euro, a dziś jestem właścicielem firmy, a moje dzieci dobrze sobie radzą, jeśli musisz skontaktować się z każdą firmą w celu uzyskania pożyczki bez zabezpieczenia, kontroli bez kredytu, bez podpisu z 2% stopą procentową i lepszymi planami spłaty oraz harmonogramem, skontaktuj się z Panem Dantym Paolą poprzez e-mail: dantecooperativehelp@hotmail.com Nie wie, że to robię, ale jestem teraz bardzo szczęśliwy i postanowiłem dać ludziom więcej do zrozumienia na jego temat, a także chcę, aby Bóg bardziej go błogosławił. Możesz skontaktować się z nim za pośrednictwem jego e-maila: dantecooperativehelp@hotmail.com, aby szybko zadzwonić na czat lub WhatsApp / +35677926593

    Dzięki
    Elena Vasil

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here