Młoda mama potrzebuje pomocy

547

Ewelina Kondracka, pełnomocnik burmistrza ds. Profilaktyki Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Przeciwdziałania Narkomanii prosi o pomoc dla młodej, 19-letniej samotnej matki.

– Mieszkanka naszej gminy znalazła się w bardzo trudnej sytuacji życiowej i materialnej. Potrzebuje pomocy finansowej i rzeczowej. Dla swojej 6-miesięcznej córeczki potrzebuje zabawek, odżywek, witamin, kosmetyków i ubranek na rozmiary większe niż 80 cm. Gdyby ktoś z czytelników chciał pomóc, bardzo proszę o kontakt ze mną, a wszelkie podarunki można zostawić w Biurze Promocji Urzędu Miejskiego w Żmigrodzie, pokój nr 1, na parterze – mówi Ewelina Kondracka.

Jak dodaje, młoda mama mieszka w trudnych warunkach, potrzebny byłby remont domu. Potrzebuje nie tylko rzeczy dla dziecka, ale i dla siebie. Jej sytuacja jest naprawdę ciężka. Jeśli ktoś miałby sprzęty agd, wózek lub inne niepotrzebne, a w dobrym stanie rzeczy dla dziecka i mamy proszony jest o kontakt z pełnomocnik.

1 KOMENTARZ

  1. Jeśli potrzebujesz pomocy finansowej, skontaktuj się z nami. Możemy udzielić ci zdywersyfikowanej formy pożyczek na niskim poziomie. Mamy ważne zasoby finansowe, aby zaspokoić wszystkie twoje problemy finansowe. Aby dowiedzieć się więcej o zasadach finansowania, skontaktuj się ze mną poprzez e-mail. E-mail: pamelarosaflores11@gmail.com

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here