Kraksa w Trzebnicy

431

Chwila nieuwagi i wielkie kłopoty. Młoda kobieta wymusiła pierwszeństwo.

Straż pożarna, karetka pogotowia, straż miejska i dwa samochody. Jeden z nich „wylądował na pobliskim płocie, taranując znak drogowy, drugi stoi w zasadzie bez żadnych usterek. Taki obraz zastaliśmy chwilę około godziny 11.00 w Trzebnicy, na skrzyżowaniu ul. Milickiej i H.Brodatego.

Po chwili okazało się, że w tym miejscu doszło do stłuczki. Z informacji, które uzyskaliśmy na miejscu od świadków zdarzenia i kierującego pojazdem suzuki vitara wynika, że młoda kobieta wyjeżdżająca fordem focusem z ul. Brodatego, na wysokości marketu Dino, wymusiła pierwszeństwo.

– Rozmawiałem z nią, była zaskoczona, mówiła, że przepuściła motocykl, a mnie nie zauważyła i wyjechała. Ja też widziałem, jak stała i nagle przed samym moim samochodem ruszyła. Próbowałem hamować, ale nie było szans. Uderzyłem w bok jej auta, ona pewnie chciała uciec i skończyło się tak jak widać – powiedział nam na gorąco kierowca suzuki.

Kobiecie prawdopodobnie nic się nie stało, ale na wszelki wypadek, pogotowie ratunkowe, które siedzibę ma praktycznie obok, odwiozło poszkodowaną do szpitala. Wszystkie okoliczności zdarzenia zostaną zbadane przez policję i wtedy znana będzie ostateczna wersja.

 

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here