Koleje Dolnośląskie oficjalnym przewoźnikiem The World Games Wrocław 2017

78

Koleje Dolnośląskie zostały oficjalnym przewoźnikiem kolejowym The World Games Wrocław 2017. Największy przewoźnik regionalny umożliwi kibicom tańszą podróż na wszystkie wydarzenia, które odbywać się będą podczas lipcowych Igrzysk Sportów Nieolimpijskich.

– Największe wydarzenie sportowe tego roku w Polsce łączy najlepszych, dlatego cieszymy się, że do grona naszych partnerów dołączył największy kolejowy przewoźnik w regionie. Trudno o lepszy znak, że The World Games są na właściwych torach – przyznaje Marcin Przychodny, prezes Wrocławskiego Komitetu Organizacyjnego.

Dzięki porozumieniu kibice udający się pociągami Kolei Dolnośląskich na wydarzenia organizowane w ramach The World Games Wrocław 2017 otrzymają ulgę w postaci 50% zniżki na bilet kolejowy do i z Wrocławia. Warunkiem skorzystania z promocji będzie posiadanie wejściówki na odbywające się w tym dniu zawody. Ponadto sportowcy i dziennikarze będą mogli za darmo dojechać do Świdnicy, Jelcza-Laskowic i Trzebnicy, gdzie odbywać się będą niektóre konkurencje TWG.

Igrzyska Sportów Nieolimpijskich odbędą się w dniach 20-30 lipca. W tym czasie Wrocław stanie się światową stolicą sportu. W wydarzeniu udział weźmie 3,5 tys. sportowców z ponad100 krajów świata, a 31 widowiskowych dyscyplin rozegranych zostanie na 26 arenach.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here