Będzie więcej miejsc w przedszkolu

128

Rozpoczęła się przebudowa przedszkola „Zielona Dolina” w Żmigrodzie. Dzięki pracom zwiększy się ilość miejsc dla dzieci. Teraz będzie mogło pomieścić 256 przedszkolaków.

Jak informują urzędnicy, zakończyły się już prace wyburzeniowe. Teraz na ukończeniu są prace instalacji elektrycznych i sanitarnych. Na I piętrze jest już nowa posadzka. Montowane są ściany działowe. Jak zapewniają urzędnicy, wszystkie prace prowadzone są zgodnie z założonym harmonogramem. Już wkrótce dzieci będą korzystały z nowoczesnych i przyjaznych sal edukacyjnych.

Jak czytamy na stronie Urzędu Miejskiego, dzięki przebudowie, przedszkole powiększy się o 29 nowych miejsc przedszkolnych. Ponadto powstaną dwa dodatkowe oddziały przedszkolne dla dzieci w wieku 3-4 lata. Po realizacji zadania w przedszkolu będzie 12 oddziałów (w chwili obecnej jest 10), a liczba możliwych do przyjęcia dzieci wzrośnie do 256 miejsc.

Przypomnijmy, że  przetarg na wykonanie prac remontowych wygrała firma ZOMER Sp. z o.o. ze Skokowej, która zaoferowała cenę 1 595 000 zł.

Prace mają zostać zakończone do końca września.

 

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here