5 kanałów, które warto włączyć

119

Zwykle każdy z nas ma swoje ulubione kanały, które włącza o określonych porach. W ciągu dnia kanał informacyjny, po południu serial w telewizji publicznej, a wieczorem – film na Polsacie lub TVN. Też tak masz? Spróbuj jednak czasem przełączyć się na coś nowego!

Naukowcy już wielokrotnie udowodniali, że robienie czegoś nowego, to świetny trening dla mózgu. Nie musisz od razu uczyć się nowego języka, czy zapisywać na studia podyplomowe. Na dobry początek wystarczy krzyżówka, sudoku albo… nowy kanał w telewizji. Oto 5 takich, które pewnie włączasz rzadko albo nie włączasz ich prawie nigdy, a szkoda!

1. Kuchnia+

Lubisz jeść? Włącz Kuchnia+, a dostaniesz megadawkę pozytywnych inspiracji! Najlepsze przepisy od najciekawszych polskich i zagranicznych pasjonatów dobrego jedzenia. Dietetyczne potrawy mistrzyni odchudzania Polek Ewy Chodakowskiej, wegetariańskie specjały znanej blogerki Marty Dymek czy pasjonujące gawędy specjalisty od serów Giena Mientkiwiecza obejrzysz tylko tam!

2. Kino Polska Muzyka

Podobno najbardziej lubimy te piosenki, które dobrze znamy. Włącz Kino Polska Muzyka, żeby przypomnieć sobie najlepsze polskie kawałki, jakie kiedykolwiek powstały. Fantastyczna dawka muzyki pełnej wspomnień i sentymentów. A oglądając, wspierasz polskich artystów!

3. Nat Geo People

National Geographic wszyscy znają, ale Nat Geo People to wciąż kanał niszowy. A szkoda! To miejsce, w którym można poznać fascynujące historie ludzi z całego świata! Inspirujące, wyjątkowe, a przede wszystkim prawdziwe. Warto dowiedzieć się, jak się żyje ludziom z innych miejsc świata.

4. TTV

Ciekawy kanał, pełen programów społecznych, kręconych w Polsce i bliższych ludziom, niż często oderwane od świata produkcje stacji komercyjnych. Warto czasem się tam przełączyć i zobaczyć jak żyją nasi sąsiedzi.

5. BBC

Brytyjskie seriale to marka sama w sobie. Albo się je kocha, albo się ich nienawidzi! Sprawdź, do której grupy ty się zaliczasz! Na początek zacznij od seriali kryminalnych, wypróbuj „Sherlocka” albo „Śmierć pod palmami”.

Jeden kabel, kilkaset kanałów

Korzystasz z naziemnej telewizji cyfrowej i nie masz tam tych kanałów? Rozważ skorzystanie z kablówki. Telewizja kablowa pozwala na dostęp nawet do ponad 100 kanałów (w UPC nawet 150!), wielu w jakości HD, a więcej informacji znajdziesz na stronie www.upc.pl/telewizja/. Poza tym często w pakiecie jest telewizja ze specjalnym dekoderem, na który można nagrywać programy, żeby obejrzeć je później i bez reklam, które można bez problemu przewinąć!

SPONSOROWANE

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here