Złote Gody świętuje małżeństwo z Obornik Śląskich

174

Wiesława i Edward Kowalczyk 18 czerwca obchodzili złoty jubileusz małżeński.

Od pół wieku są ze sobą na dobre i na złe. Pięćdziesiąt wspólnie przeżytych lat to powód do dumy i zadowolenia. Jest to niezwykłe wydarzenie nie tylko dla jubilatów, ale również dla całej rodziny.

Sakramentalne „Tak” powiedzieli sobie 18 czerwca 1967 roku w Obornikach Śląskich. Oboje są rodowitymi mieszkańcami tej gminy. Jubilatka pochodzi z Kuraszkowa, a jubilat z Przecławic. Mają dwóch synów i czworo wnucząt. Małżeństwa takie jak Wiesława i Edward Kowalczyk mogą być świadectwem dla młodych pokoleń, że można razem iść przez życie, pokonując wszelkie trudności i zakręty życiowe. Wspólne życie dwojga ludzi, to nie lada wyzwanie, wymagające cierpliwości i wyrozumiałości, ale też dzielenie z kimś radości, marzeń i powroty do wspólnego domu.

Zapytana o receptę na zgodne wspólne pożycie, pani Wiesława odpowiedziała: – W życiu są lepsze i gorsze chwile. Ważna jest efektywna komunikacja i umiejętność wybaczania.

Jubilaci świętowali złote gody przy uroczystym obiedzie w restauracji w Obornikach Śląskich w gronie najbliższej rodziny i przyjaciół. Wszyscy gratulowali dostojnym jubilatom wspólnie spędzonych lat.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here