Radio Wrocław – najlepsze w 2017 roku

97

Reklama Radia Wrocław obecna jest w kilkudziesięciu czasopismach lokalnych wydawanych na terenie całego Dolnego Śląska

„Naszym celem jest dotarcie do jak największej liczby naszych obecnych i potencjalnych Słuchaczy – zapewnia Tomasz Duda, prezes Radia Wrocław i redaktor naczelny – dlatego angażujemy się w takie nośniki, o których wiemy, że nasz Słuchacz je zauważy”.

Ponad 1500 sztuk plakatów zawisło na słupach reklamowych na Dolnym Śląsku. W samym Wrocławiu jest to 120 słupów. Reklamę można zobaczyć na ekranach umieszczonych wewnątrz autobusów MPK Wrocław. Kampanię emitujemy na 7 wielkoformatowych ekranach typu LED, a także na wyświetlaczach przy kasach kina Helios, Multikino i Nowe Horyzonty. Podczas imprez, patronatów, eventów zostanie rozdanych 10 tys. ulotek. Na antenie radia emitujemy specjalne spoty autopromocyjne, a na naszej stronie pojawiły się banery reklamowe. W kampanię zostały również zaangażowane media społecznościowe.

Przypomnijmy, w stolicy Francji zorganizowano największą w Europie konferencję poświęconą rozgłośniom radiowym. Nadawcy debatowali o innowacjach, prawodawstwie czy przyszłości radia cyfrowego. Uczestnicy zapoznali się z najnowszymi zdobyczami radiowej technologii, dyskutowali też o rynku reklamowym i roli radia we współczesnej Europie.

Więcej na następnej stronie…

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here