Nowa lokalizacja oddziału ING Banku Śląskiego w Trzebnicy

615

Oddział wyróżnia się nowoczesnym wystrojem i rozwiązaniami, które uwzględniają potrzeby różnych grup klientów. Na klientów czekają 2 stanowiska kasowe. Udostępniono również stanowiska internetowe, gdzie klienci mogą samodzielnie i szybko wykonać podstawowe operacje i łatwo zapoznać się z ofertą.

ING jako jeden z pierwszych banków na świecie udostępnił klientom bankomaty zbliżeniowe. Z tych innowacyjnych urządzeń można skorzystać również w oddziale w Trzebnicy. Wypłata zbliżeniowa nie wymaga wkładania karty do czytnika, dlatego jest o ok. 25% szybsza od tradycyjnej transakcji. To bardzo wygodne, a zarazem bezpieczne rozwiązanie.

To co jeszcze wyróżnia urządzenia ING, to połączenie funkcji bankomatu i wpłatomatu w jednej maszynie – można w nich dokonywać zarówno wypłat jak i wpłat.

Oddziały wyposażono także w tablety. Doradcy mogą więc na miejscu przybliżyć klientom ideę łatwego i intuicyjnego „bankowania” na urządzeniach mobilnych. Z wykorzystaniem tabletu mogą również połączyć się z tłumaczem języka migowego, co zapewnia obsługę osób niesłyszących, w czasie rzeczywistym, za pomocą połączenia wideo.

Oddział obsługuje zarówno klientów indywidualnych, jak i podmioty gospodarcze. W ofercie znajdą oni pełen zakres usług i produktów finansowych, dostosowanych do indywidualnych potrzeb.

Oddział ING Banku Śląskiego w Trzebnicy czynny jest od poniedziałku do piątku

w godzinach od 10.00 do 17.00.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here