Jak pracują radni Gminy Wisznia Mała?

293

Jakie kwoty zarabiają radni za uczestnictwo w sesjach? Czy pojawiają się na posiedzeniach Rady Gminy? Przedstawiamy informacje dotyczące pracy radnych Gminy Wisznia Mała od początku kadencji.

Posiedzenia Rady Gminy Wisznia Mała zwoływane są średnio raz w miesiącu. Na sesjach widać raczej dobrą współpracę. Radni często zadają pytania, dopytując o wszelkie zmiany czy to w budżecie czy w planowanych inwestycjach. Obrady na sesjach zazwyczaj przebiegają w miłej i niezwykle kulturalnej atmosferze, ale czasami pojawiają się trudne pytanie i pewne napięcia.

A ile zarabiają radni?

Zachęcamy co zapoznania się z aktualnym numerem NOWej gazety trzebnickiej lub e-wydaniem (które dostępne jest tutaj) w którym znajdą Państwo podsumowanie pracy radnych. Warto przyjrzeć się danym i wyciągnąć odpowiednie wnioski, ponieważ kolejne wybory już w 2018.

2 KOMENTARZY

  1. Radny z Piotrkowiczek i Mienic: nas nie interesuje ile zarabia, tylko co do tej pory zrobił? A zdaje się nie zrobił nic. Zrobił? To niech powiadomi – na obskurnej tablicy ogłoszeń koło sklepu – mieszkańców o swoich osiągnięciach. ALbo niech wskaże jakie ma plany. To jest wszystko jakiś teatr. Wokół syf, a radni zadowoleni, bo dobrze współpracuja na sesjach. No kpina do potęgi.
    Panie Radny – tablica ogłoszeń duża, zmieszczą sie Pana osiągnięcia.
    A spotkania wiejskiego nadal żadnego nie ma. DObrze, że były wesela to chociaż, na sali władze sołeckie były zaangażowane w wieszanie balonów.
    Dla tego radnego to już raczej powinna być ostatnia kadencja.

  2. Widać cisza w temacie. To ja ponowię prośbę: Jako mieszkanka miejscowości Piotrkowiczki uprzejmie prosze Pana radnego oraz Panią Sołtys wraz z radą sołecką o zorganozowanie spotkania wiejskiego i poinformowanie mieszkańców o podejmowanych działaniach od czasu wyboru p. S na radnego. Jakie są plany rozwoju, inwestycyjne, jakie sa problemy, jakie są zagrożenia?. Może mieszkańcy mogliby się zaangażować i pomóc? Jesteśmy chętni. Wykorzystajcie to. Panie Radny, ja rozumiem, że praca w szkole, truskawki i wnuki, ale do cholery jest Pan radnym i do jakiś działań się pan zobowiązał.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here