Program „Aktywna Gmina Oborniki Śląskie”

200

Rozpoczęła się II edycja Programu Budżetu „Aktywny Dolny Śląsk”, w tym roku budżet wynosi 600 tysięcy złotych, które przeznaczone będą na projekty z zakresu upowszechniania sportu i promowania oferty turystycznej Dolnego Śląska. Celem programu jest wzmacnianie identyfikacji z regionem poprzez tworzony wspólnie budżet.

Projekt pn.: „Aktywna Gmina Oborniki Śląskie” to świetna okazja do poznania Dolnego Śląska oraz terenu Wzgórz Trzebnickich i Gminy Oborniki Śląskie.

Zaproponowany przez organizatorów cykl imprez ukaże piękno otaczającej przyrody oraz rozpropaguje aktywny tryb życia i odpoczynek na świeżym powietrzu. W ramach planowanego cyklu imprez zaangażujemy miłośników różnych dyscyplin sportu m.in. piłki nożnej, wyścigów rowerowych, biegów na orientacje, pieszych wędrówek itp. z terenu całego województwa dolnośląskiego.

Imprezy przyczynią się do upowszechniania kultury fizycznej i turystyki aktywnej nie tylko na terenie Gminy Oborniki Śląskie, ale także województwa dolnośląskiego przez udział zawodników oraz szeroką promocję wydarzenia na portalach społecznościowych, lokalnej prasie oraz poprzez nagranie filmu promocyjnego oraz wydanie map, ulotek i przewodników. Cykl imprez sportowo – turystycznych zachęci mieszkańców Dolnego Śląska do uprawiania sportu i poznania walorów turystycznych województwa.

Na projekt zagłosować będzie można w terminie 17.07 -30.072017, na stronie internetowej aktywny.dolnyslask.pl, Projekt nr 18.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here