Kurzbach tropy powraca!

202

Po kilku latach przerwy miłośnicy chodzenia i biegania na orientację znów będą mogli wziąć udział w Kurzbach Tropy. Tym razem impreza wymyślona przez Tomasza Saladrę i Stowarzyszenie Bike Family Team wystartuje w Skansenie w Borówku.

Przypomnijmy, że Kurzbach Tropy to impreza, która przed laty przyciągnęła setki uczestników nie tylko z okolic, ale i z całego Dolnego Śląska, a nawet i z odległych zakątków kraju. Po kilku latach przerwy, organizatorzy ponownie podejmują trud wymyślenia tras i przeprowadzenia zawodów.

Jak napisali organizatorzy, w niedzielę 25 czerwca odbędzie się KURZBACH TROPY REAKTYWACJA – rajd na orientację „Szlakiem Prusickich Rozbójników”.

„Na zainteresowanych czekają trzy interesujące trasy: „Rzezimieszek” – trasa piesza zaplanowana na ok. 10 km, „Zakapior” – trasa piesza o przewidywanej długości poniżej 20 km oraz „Prawdziwy Zbój ” – trasa rowerowa o przewidywanej długości ok. 40 km. Na wszystkich czeka wyjątkowy klimat i super atmosfera czyli wyzwanie dla całej rodziny.

Wpisowe 30 zł od osób dorosłych, zaś dzieci 5 zł. Ilość osób ograniczona, gdyż dla uczestników zostanie przygotowanych 200 specjalnych pakietów startowych i poczęstunek.

Znając organizatorów, na tegorocznych zawodach można się spodziewać… dokładnie wszystkiego! Każdy, kto choć raz weźmie udział w Kurzbach tropy, na pewno z niecierpliwością będzie oczekiwał na kolejne edycje.

 

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here