Impreza dla fanów motoryzacji…i nie tylko

377

Już 30 czerwca 2017 roku na terenie dawnego lotniska w Miliczu ruszy trzydniowa, V edycja American Cars Mania. Jest to największe wydarzenie tego typu w Polsce i jedno z większych w Europie, które łączy klimat międzynarodowych zlotów motoryzacyjnych, targów branżowych oraz imprezy rekreacyjnej.

American Cars Mania to wyraz fascynacji pojazdami amerykańskimi – ich pięknem, mocą i ponadczasowością. Podczas trwania całego wydarzenia będzie można oglądać zarówno klasyczne, pięknie odrestaurowane jak i nowoczesne maszyny, motocykle, trucki oraz pojazdy militarne. Punktem centralnym imprezy jest wystawa pojazdów zza oceanu, jednak towarzyszyć jej będzie dużo innych atrakcji przygotowanych dla publiczności – zarówno w dzień, jak i wieczorem każdy znajdzie coś dla siebie.

W tym roku zachęcamy wszystkich do przebrania się w stylu amerykańskim. Będzie czekać na Państwa wiele atrakcji, m.in. strefa American Pin-Up Girl, parada pojazdów, ELVIS Show, a także wiele występów i konkursów. W sobotę wystąpi między innymi zespół znany z programu X Factor – Cała GóraBarwinków. Przygotowana zostanie również strefa DKMS, gdzie będzie można się zapisać jako potencjalny dawca szpiku. Ponadto najmłodsi uczestnicy ACM będą mogli wziąć udział w zabawach edukacyjnych, malowaniu twarzy, czy spędzić czas w strefie zabaw dla dzieci.

Trzeci dzień amerykańskiej zabawy to „Dzień motoryzacji klasycznej”, który jest poświęcony pojazdom zabytkowym, nie tylko zza oceanu. W tym dniu wystąpią dwa najpopularniejsze zespoły ze świata Disco polo, tj. Łobuzy i Weekend. Ponadto gość specjalny Tadeusz Hryciuk, milicki Spartan, pokaże swoją siłę i oficjalnie dołączy do teamu ACM. Na koniec dnia odbędzie się dyskoteka, na której zagrają DJ Krecik i Sebastien Luminous. American Cars Mania już na stałe zagościła w kalendarzu wystaw samochodowych.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here