Fryzjerstwo to nie tylko włosy

1002

Dzisiaj fryzjerstwo ma wiele znaczeń. To zawód artystyczny, pasja tworzenia, talent, psychologia, a czasami też działalność charytatywna. Te wszystkie atrybuty posiada salon fryzjerski pani Moniki Kazek w Obornikach Śląskich.

Pani Monika pracuje w zawodzie od 17 lat. Marzyła o tym od dziecka.

Fryzjerstwo zawsze było moją pasją. Wychowałam się na wsi, gdzie płody ziemi były traktowane jak dobro najwyższe, a ja zrywałam dziadkowi młode kolby kukurydzy aby z nitkowatych „włosów” zaplatać warkocze. Własną działalność gospodarczą pani Monika rozpoczęła w 2008r. Wie, że fryzjerstwo dzisiaj to perfekcyjność, wyznaczanie trendów i podążanie za potrzebami klientów.

Wydzielone strefy tworzą przestrzeń dostosowaną do komfortu klienta

  Ulubione fryzury pani Moniki to takie, które sprawiają że klientka wychodzi z salonu zadowolona. W tym miejscu wkracza już psychologia, która jest nieodłącznym elementem tego zawodu. Umiejętność słuchania, dyskretne podpowiedzi, empatia, komunikatywność i wysoka kultura osobista. Dla wielu klientek wizyta w salonie to nie tylko czas na relaks, ale często swoiste katharsis uwalniające tłumione emocje. Dlatego tak ważne jest wzajemne zaufanie, szacunek i rodzinna atmosfera.

Więcej na następnej stronie…

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here