Żmigrodzki AQUAGRÓD rozpoczyna sezon

539

Kąpielisko AQUAGRÓD w Żmigrodzie otwiera swoją bramę i oficjalnie rozpoczyna sezon letni 2017. Obiekt ten, co roku cieszy się dużym zainteresowanie wśród dzieci, młodzieży i dorosłych. Z pewnością tym razem będzie tak samo.

Promienie słoneczne dają nam się we znaki, a to oznacza, że czas rozpocząć wodny relaks. Żmigrodzkie kąpielisko AQUAGRÓD daje taką możliwość, gdyż tegoroczny sezon letni startuje w ostatni dzień maja.

Zarządzający tym nowoczesnym obiektem Zespół Placówek Kultury z Dyrektorem Dariuszem Skibą na czele zaprasza serdecznie wszystkich chętnych z terenu powiatu trzebnickiego i nie tylko. Do dyspozycji są trzy niecki basenowe: brodzik, basen sportowy oraz ten najbardziej lubiany, czyli rekreacyjny z licznymi atrakcjami wodnymi w tym trzema zjeżdżalniami. Oczywiście w każdej niecce basenowej woda jest podgrzewana przez solary.

Na obiekcie znajduje się bufet, toalety, szatnie i natryski wewnętrzne oraz przebieralnie zewnętrzne. Warto zaznaczyć, że oprócz swojej atrakcyjnej oferty AQUAGRÓD kusi również ceną: 10 zł bilet normalny, 5 zł bilet ulgowy na cały dzień! Każdy miłośnik wodnego relaksu będzie też czuł się bezpiecznie za sprawą wykwalifikowanych ratowników wodnych, jak również monitoringu.

Zespół Placówek Kultury przygotował także specjalną, sentymentalną niespodziankę, która zostanie zaprezentowana w dniu otwarcia (31 maja) przez burmistrza Gminy Żmigród Roberta Lewandowskiego.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here