Kredyt online – sposób na dodatkową gotówkę bez wychodzenia z domu

128

Potrzebujesz dodatkowych środków, a nie do końca ufasz firmom pożyczkowym oferującym tak zwane „chwilówki”? Nie jesteś na nie skazany! Obecnie większość banków ma w swojej ofercie kredyty online. Czym różnią się te dwa rozwiązania? Jak złożyć wniosek przez internet? Podpowiadamy!

Pożyczka czy kredyt?

Choć słowa pożyczka i kredyt często bywają stosowane zamiennie, nie oznaczają tego samego. Kredyt można uzyskać wyłącznie w banku, czyli instytucji będącej pod kontrolą Komisji Nadzoru Finansowego. Umowa kredytowa musi zostać zawarta na piśmie. W tak sporządzonym dokumencie muszą znaleźć się informacje dotyczące oprocentowania, wysokości prowizji, całkowitej kwoty oraz terminu spłaty zadłużenia.

Dodatkowe środki na koncie w 4 prostych krokach

  • Wypełnij formularz dostępny na stronie banku lub zadzwoń na infolinię. Przygotuj dowód osobisty oraz zaświadczenie o dochodach wynikających z umowy o pracę, prowadzenia działalności gospodarczej lub gospodarstwa rolnego, renty, emerytury lub pozostałych umów cywilno-prawnych.
  • Po zalogowaniu do aplikacji i zaakceptowaniu warunków umowy potwierdź tożsamość, wykonując przelew zwrotny w wysokości 1 złotego.
  • Podpisz umowę dostarczoną przez kuriera.
  • Wybierz sposób wypłaty środków – pocztą lub przelewem. Zadecyduj o wysokości raty. Dzięki temu spłata zadłużenia nie będzie obciążeniem dla Twojego budżetu.

Szybki i bezpieczny kredyt gotówkowy

Jeżeli Twój wniosek zostanie pozytywnie rozpatrzony przez bank, dodatkowe środki otrzymasz bez wychodzenia z domu nawet w ciągu 24 godzin. Niektóre banki oferują także usługę przypominania SMS-owego o dacie i wysokości zadłużenia oraz bezpłatny dostęp do dokumentacji kredytowej przez internet. Kredyt gotówkowy (Santander Consumer Bank) zostaje uruchomiony w dniu zawarcia umowy.

Większość banków oferuje kilka sposobów spłaty zadłużenia: pocztą, w oddziale banku lub przelewem. Zdecydowana większość instytucji finansowych oferuje swoim klientom dodatkowe ubezpieczenie na życie. W zależności od wybranego wariantu polisa obejmuje śmierć osoby ubezpieczonej, trwałą lub czasową niezdolność do wykonywania pracy, operację lub hospitalizację w razie nieszczęśliwego wypadku.

Pamiętaj, że Twoje dane w internecie są bezpieczne, jeśli przy adresie strony banku widnieje zielona kłódka. Oznacza to, że witryna posiada certyfikat SSL, który utrudnia osobom postronnym dostęp do wrażliwych danych.

SPONSOROWANE

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here