Uwaga | Nożownik poszukiwany listem gończym

8588

W związku ze zdarzeniem, do którego doszło w miniony poniedziałek, w miejscowości Wszemirów, oficjalnie potwierdzona została tożsamość sprawcy.

Według ustaleń prokuratury podejrzanym o podwójne usiłowanie zabójstwa jest 27-letni Michał Matkowski.

Podejrzany ukrywa się przed organami sprawiedliwości, w związku z tym Prokurator Okręgowy we Wrocławiu wydał oficjalne postanowienie o poszukiwaniu podejrzanego listem gończym.

Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Trzebnicy:

POSZUKIWANY TO MICHAŁ MATKOWSKI – LAT 27, ZAMELDOWANY W CEREKWICY.

RYSOPIS – 175 CM WZROSTU, WAGA 90 KG, WŁOSY KRÓTKIE CIEMNY BLOND, OCZY ZIELONE, MOŻE POSIADAĆ KILKUDNIOWY ZAROST

Osoby, które znają miejsce pobytu poszukiwanego, proszone są o kontakt z najbliższą jednostką policji, prokuraturą lub sądem. Za ukrywanie poszukiwanego lub pomaganie mu w ucieczce grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.

UWAGA! MĘŻCZYZNA MOŻE POSIADAĆ PRZY SOBIE NIEBEZPIECZNE NARZĘDZIE

Wszelkie informacje, które mogą pomóc w ustaleniu aktualnego miejsca pobytu poszukiwanego mężczyzny, należy zgłaszać pod numery alarmowe 997 lub 112 (z telefonu komórkowego), bądź bezpośrednio do Oficera Dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Trzebnicy pod nr (71) 38-88-200, (71) 38-88-222.

PODZIEL SIĘ

12 KOMENTARZY

 1. Bez przesady. NIE róbmy z kogoś bandytę. Do przesady.straszenie ludzi . Nikt nie próbował nikogo zabić. Jakie usiłowanie.?a może obrona własna.Szkoda chłopaka. Naprawdę Szkoda Sam przed psami.
  Po­magaj in­nym nap­ra­wić ich błędy, . NIE NIE osądzaj nikogo,do dopóki nie staniesz przed.nim. i poznasz prawdę. Pomówienia potrafią zniszczyć życie.

  • Nie mogę się nadziwić twojej głupoty. Pusta i głupia! !! Skoro tak uważasz , to powinno to wszystko tobie się przydarzyć co tym biednym ludziom i niewinnym. Zaatakował ich żeby zabić a nie pogłaskać po głowie. Niewinni ludzie walczą o życie a ty piszesz takie bzdury.

 2. No tak w sumie Pani Moniko ma Pani rację nie wiemy co się stało tak naprawdę bo dziwne to ze chodził robił zakupy i nic nikomu się nie stało A teraz by zaatakował właściciela mieszkania …..może jest nie winny A teraz się ukrywa bo sie boi nie dziwię mu się i teraz.cisza nikt go nie widzi ….

 3. Abc123 wstyd …Wstyd.niewykrztałcony człowiek tak myśli i piszę. Pani Monika ma rację. Nikt nie walczy o życie, Nikt nikogo nie chciał zabić(przecież chłopak nie stał za drzwiami ) NIE pisz czarnych scenariuszy.Media i policja lubią koloryzowanych czarne scenariusze.Nie myśląc o osobach trzecich. Chlopak sam sobie przykro.Az wstyd pomyśleć ilu obludnych ludzi idzie na niedzielną mszę prosząc o Bożą Łaskę.

  • Bądź człowiekiem. …. to na twoje słowa wstyd! !! Byłem na miejscu zaraz po tym jak to się stało i wiem jak to się stało i co nozownik zrobił. Nie wiesz kim jestem i może lepiej. …….. to ty jesteś obłudy człowiek który prosi co niedzielę o Boże Łaskę

  • Fakty są takie, że ten oto ludzki odpowiednik wytuczonego gryzonia znalazł się nieproszony na posesji nie będącej jego własnością i na tej posesji zaatakował nożem dwóch właścicieli. Punkt widzenia gryzonia mnie nie interesuje, tylko szybka deratyzacja.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here