Kangurowcy w „Pytaniu na śniadanie”

256

Uczniowie ze szkoły w Skokowej już od dłuższego czasu rozwijają swoje umiejętności i talenty, przy okazji osiągając także coraz większe sukcesy na skalę światową.

W zeszłym roku Kangurowcy otrzymali nagrodę specjalną w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Kreatywności. I to właśnie ona dała im możliwość reprezentowania Polski na Olimpiadzie Światowej w Stanach Zjednoczonych. W tym roku uczniowie otrzymali nagrodę specjalną, za najlepiej wykonane „Wyzwanie Na Już” i tym samym ponowne zaproszenie na zawody światowe do Stanów Zjednoczonych.

Wyjątkowo uzdolnieni uczniowie oraz ich sukcesy zainteresowały dziennikarzy TVP. Takim sposobem, dzięki swojej pracy i wytrwałości, a także wspaniałym opiekunom – między innymi dyrektorowi szkoły – Andrzejowi Grzegorzewiczowi i Dominice Fortunie – nauczycielce przyrody oraz wspierającym ich rodzicom, uczniowie wystąpili w programie „Pytanie na śniadanie” w telewizyjnej dwójce.

Uczniowie zbierają fundusze potrzebne na opłacenie wyjazdu na tegoroczną Światową Olimpiadę Kreatywności w Stanach Zjednoczonych. Zachęcamy do wsparcia akcji.

Szczegóły: https://polakpotrafi.pl/projekt/kangurowcy?gab=3

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here