NOWa gazeta trzebnicka interweniowała wraz z Elżbietą Jaworowicz

1703

Artykuł pt. „Ludzki dramat – 15 lat żyje bez prądu i bieżącej wody w ruinie domu”, który opublikowaliśmy w drugiej połowie lutego, przykuł uwagę Elżbiety Jaworowicz i ekipy „Sprawy dla reportera”. Jak zakończyła się interwencja, na której byliśmy wspólnie z dziennikarzami TVP?

Tematem interwencji, którą kilkukrotnie poruszaliśmy na łamach naszej gazety, dotyczącej Pana Kazimierza z Książęcej Wsi, od lat żyjącego bez bieżącej wody i prądu w spalonym domu, zainteresowała się sama Elżbieta Jaworowicz. Po wspólnej interwencji w Książęcej Wsi i Osieku, wioskach położonych pod Żmigrodem, zostaliśmy zaproszeni do studia „Sprawy dla reportera” w Warszawie, gdzie w ubiegły wtorek wraz z bohaterami naszego reportażu, wzięliśmy udział w nagraniu programu.

Co dziennikarze Telewizji Polskiej przedstawili w reportażu? Jaka była reakcja ekspertów i obecnych gości w studio? I co najważniejsze – jak po interwencji i nagłośnieniu całej sprawy  potoczyły się losy bohaterów naszego reportażu? Program zostanie wyemitowany już w kwietniu. Wtedy też zdradzimy więcej szczegółów i odpowiemy na postawione pytania.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here