Już wkrótce lista 100 najbardziej wpływowych osób naszego powiatu

599

W kolejnym numerze NOWej gazety trzebnickiej przedstawimy Państwu nową listę 100 najbardziej wpływowych osób naszego powiatu.

Kto znajdzie się w zestawieniu, a kto z niego wypadnie? Ile nowych nazwisk będzie na liście? Kto w poprzednim roku miał największe osiągnięcia, czym się wsławił? Kto zaliczył porażkę i kto zaliczył spadek?

A może w naszej lokalnej polityce czy działalności społecznej lub biznesowej pojawiły się zupełnie nowe twarze?
Zachęcamy do zapoznania się z naszym najnowszym rankingiem. Gwarantujemy, że w zestawieniu będzie dużo niespodzianek. Może znajdzie w zestawieniu nazwiska swoje, swoich sąsiadów lub znajomych.

Wy również możecie mieć wpływ na to, kto znajdzie się w rankingu. Głosujcie w sondzie. Zachęcamy również, aby swoje propozycje zostawiać w komentarzach.

5 KOMENTARZY

  1. Zastanawiam się, czy należy uznać za osoby wpływowe tych, którzy z racji wykonywanej przez siebie funkcji (pracy) i często za wysokie wynagrodzenie (wójtowie, burmistrzowie, ich zastępcy) podejmują decyzje ważne dla mieszkańców. Czy też tych, którzy gro’s swojego czasu poświęcają na rozwiązywanie różnych problemów. Robią to poza swoją pracą zawodową, wydając często własne pieniądze i często nie mają żadnego wsparcia tych pierwszych (włodarzy gmin).

  2. ktos tu chyba nie ma pomyslu i podbiera pomysl gazety wroclawskiej. poza tym 100 osób? na powiat? Toż na 48 miejscu znajdzie się pewnie grażynka z warzywniaka bo wplywowych poza dlugozima i mafią to nie ma zbyt wiele.

  3. Ja proponuję,aby pod głosowanie poddać naszych radnych jako,że mają ,mogą mieć i właściwie powinni mieć duży wpływ na nasze sprawy.Fakt jednak jest taki,że wielu z nich chowa swoje” głowy w piasek”,nie chce narażać się starostom czy też wójtom i woli spokojne życie za nasze diety.Ale nie wszyscy tak postrzegają swoje obowiązki.I właśnie dlatego chciałabym wytypować pewną osobę,radną która swoje obowiązki wypełnia z dużym zaangażowaniem,z wielką rzetelnością i często narażając się pozostałym osobom chcącym mieć tzw.święty spokój.Jest to radna gminy Zawonia-Pani Beata Kowalska.Ta radna ma olbrzymi wpływ na wiele spraw dotyczących naszej gminy.Ma odwagę nie zgadzać się z nasza władzą wykonawczą,jest zawsze dobrze przygotowana ,zna przepisy ,drąży ważne dla nas tematy i myślę ,że gdyby nie jej determinacja to wiele spraw nie byłoby wyjaśnionych.

  4. Proponuję, aby lista składała się z miejsca nr 1, czyli „KRULA TRZEBNICY” oraz kilku osób na miejscach 95-100, to w końcu uwzględniałoby rzeczywisty wpływ na funkcjonowanie gminy.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here