Jaka pogoda na Majówkę?

186

Już coraz bliżej, już za kilka dni jeden z dłuższych wolnych weekendów w tym roku. Majówka prawie za pasem, a jak na te dni zapowiada się prognoza pogody na terenie Dolnego Śląska? Niestety niezbyt pozytywnie. Nie ma jednak tego złego, dobra wiadomość jest taka, że z każdym dniem będzie robić się coraz cieplej.

Pierwszy dzień weekendu, czyli sobota, 29 kwietnia upłynie mieszkańcom dolnego śląska pod znakiem deszczu, wychodząc z domu, nie zapomnijmy zatem parasola. Meteorolodzy prognozują sporo przelotnych opadów deszczu i temperaturę w granicach maksymalnie 14 stopni Celsjusza. Podobnie wyglądać będzie niedziela, 30 kwietnia. Termometry pokazywać będą mniej więcej taką samą temperaturę, jak dzień wcześniej, na szczęście będzie już trochę mniej padać.

Wzrost temperatury niesie ze sobą poniedziałek, 1 maja. Przewidywana temperatura oscylować będzie w granicach 15/16 stopni Celsjusza, okazuje się również, że będzie to dzień bezdeszczowy. Małe załamanie wróci już we wtorek, 2 maja. Na termometrach temperatury w granicach 15 stopni Celsjusza, wrócą jednak przelotne opady deszczu. Najładniejszym dniem okaże się środa, 3 maja, synoptycy przewidują temperaturę w granicach 17 stopni, niebo pozostanie jednak jeszcze trochę zachmurzone, może też momentami popadać.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here