Darmowy Kredyt na Święta!!

228

Za kilka dni Wielkanoc – czas odpoczynku i spotkań z rodziną przy suto zastawionym stole. Dla wielu z nas to także okres, w którym radość z nadchodzących Świąt przysłaniają myśli: czy organizacja świątecznego śniadania lub zakup prezentów dla dzieci nie nadwyrężą za mocno domowego budżetu? Jeśli nie mamy oszczędności, wyjściem z takiej sytuacji może okazać się kredyt gotówkowy. Gdy jednak zdecydujemy się pożyczyć pieniądze, musimy zrobić to rozsądnie, żeby po świętach nie martwić się jeszcze bardziej. Dlatego warto skorzystać z Darmowego Kredytu dla nowych Klientów Getin Banku.

Darmowy Kredyt Getin Banku to oferta, w ramach której prowizja, oprocentowanie i ubezpieczenie wynoszą dokładnie 0 zł. Bank nie obciąża kredytobiorcy żadnymi dodatkowymi kosztami. W praktyce oznacza to, że spłacając kredyt, oddamy do Banku dokładnie tyle samo pieniędzy, ile pożyczyliśmy. W zależności od potrzeb, może to być kwota od 500 do 2 000 zł. Okres spłaty wynosi 12 miesięcy, co pozwala na dopasowanie wysokości miesięcznej raty do indywidualnych możliwości kredytobiorcy.

Oferta Darmowy Kredyt skierowana jest do nowych Klientów, którzy na dzień złożenia wniosku kredytowego nie posiadają w Getin Banku żadnego produktu (kredytowego, depozytowego, kartowego lub rachunku osobistego). O kredyt mogą starać się osoby ze stałym źródłem dochodu, zameldowane w Polsce.

Getin Bank kieruje się prostymi i jasnymi zasadami udzielania kredytów gotówkowych. Dzięki takiemu podejściu, Klienci mogą liczyć na minimum formalności oraz wsparcie profesjonalnego Doradcy, który pomaga przejść przez cały proces kredytowy. Pozwala to zrealizować wypłatę środków nawet podczas jednej wizyty w placówce.

Aby ubiegać się o Darmowy Kredyt, przyjdź z dowodem osobistym do placówki Getin Banku w Trzebnicy przy ul. Daszyńskiego 67, tuż przed wejściem do Rynku. Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00.

W przypadku dodatkowych pytań serdecznie zapraszam do kontaktu.

zdjecieDoradca kredytowy

Tomasz Ruchała

tel. 663116117

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here