Dziennikarz NOWej gazety w „Superwizjerze” TVN. [FILM]

757

Utrudnianie dostępu do informacji, szykanowanie i zastraszanie dziennikarzy, którzy opisują lub filmują pracę urzędników. Samorządowcy wzywają policję, a ta czasami, z nieznanych przyczyn, wyprowadza dziennikarzy ze spotkań, mimo, że nic złego nie zrobili.

Pod adresem lokalnych dziennikarzy pojawiają się także groźby. A niektórzy nagle są zwalniani s pracy, bo właściciel np. lokalnej telewizji nie chce popsuć sobie dobrych stosunków z burmistrzem.

Sprawą zajęli się dziennikarze „Superwizjera”, sztandarowego programu śledczego stacji TVN. Telewizja, w roli komentatora zaprosiła też do studia, między innymi, Daniela Długosza, redaktora naczelnego naszej gazety. Reportaż był emitowany w TVN24, w sobotę o godzinie 20.00.

powtórkę będzie można zobaczyć również we wtorek 14 marca
o 23.30 w stacji TVN.

Program już teraz można zobaczyć tutaj.

5 KOMENTARZY

  1. Panie Danielu dziękuję za świetne wystąpienie i poruszenie tak ważnego tematu. Bardzo celnie wypunktował Pan niedopuszczalne zachowanie niektórych włodarzy, którym zaraz po wyborach uderza woda sodowa do głowy. Całe szczęście, że jest Nowa która nie boi się opisywać naganne zjawiska i patrzy władzy na ręce, dbając w ten sposób o resztki demokracji.

  2. balet czasami nie jest dobry dla dzieci bo mogą dostać bulimii albo anoreksji, w zależności co widzą i slyszą na zajęciach

  3. Włodarzom w d..ch się przewraca z nadmiaru władzy. Carowie za nasze pieniadze. Chylę głowę przed uczciwym dziennikarstwem.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here