Sklep z meblami Idzczak

300

Okna, drzwi, podłogi, tapety, sztukaterie oraz oświetlenie to elementy, które potrafią stanowić ozdobę każdego wnętrza. Niemniej, dopiero wyposażenie go w odpowiednio dobrane meble sprawia, że nabiera ono swojego indywidualnego charakteru i staje się przytulną przestrzenią, w której możemy poczuć się jak u siebie.

Szeroki wybór mebli do domu, które w swojej ofercie posiada sklep meblowy Idzczak, pozwoli nam wykreować we własnym mieszkaniu miłą i wygodną przystań w niewielkiej cenie, skrojonej w sam raz na polską kieszeń. Jakie zatem zestawy meblowe posiada w swoim asortymencie firma Idzczak?

Meble skrzyniowe

Zestaw TOM za 730 zł

Jednym z typów elementów wyposażenia wnętrz – dostępnych w ofercie sklepu Idzczak – są meble skrzyniowe. Wyróżniają się one swoją charakterystyczną budową i wysokim poziomem praktyczności.

Na konstrukcji skrzyniowej powstają między innymi: komody, szafki, łóżka i inne użyteczne meble do domu, charakteryzujące się wysoką jakością wykonania, które utrzymane są w nowoczesnym, a także klasycznym stylu. Wybór określonej opcji stylistycznej oraz kolorystycznej mebli skrzyniowych zależy tylko od nas.

Zgromadzone w asortymencie sklepu elementy wolnostojące oraz meble systemowe, pozwalają na całościowe umeblowanie niemal każdego pomieszczenia w naszym domu, w tym: salonu, sypialni, jadalni, przedpokoju i pokoju dziecięcego. Co do mebli modułowych, warto wspomnieć, iż na nasze osobiste życzenie istnieje możliwość stworzenia indywidualnego zestawu mebli, z wykorzystaniem dostępnych w sklepie komponentów.

Dzięki tej opcji systemy meblowe Idzczak mogą zostać dostosowane się do naszego stylu życia, oczekiwań estetycznych, oraz wymiarów urządzanych przez nas wnętrz. Na szczególną uwagę zasługują również meble skrzyniowe, którymi możemy wyposażyć pokój dziecięcy. Oprócz walorów stylistycznych i jakościowych, wyróżniają je przede wszystkim zaokrąglone brzegi, podnoszące poziom bezpieczeństwa.

Meble tapicerowane

Narożnik Bruno za 1035 zł

Meble tapicerowane uznawane są za synonim klasy i wygody. Sklep Idzczak oferuje nam szeroki wybór tego typu mebli, w bardzo przystępnych cenach. W ofercie sklepu znajdziemy zatem takie elementy wyposażenia wnętrz, jak: kanapy, narożniki, wersalki, fotele, łóżka tapicerowane, a także dostosowane do nich materace.

Producent gwarantuje trwałość oraz możliwość dowolnej konfiguracji mebli tapicerowanych. Na przykład narożniki – oferowane przez sklep – dostępne są zarówno w układzie lewo- jak i prawostronnym, co pozwala na tworzenie przez nas dowolnej kompozycji meblowej, dostosowanej do wymogów danego pomieszczenia. Z kolei dużym atutem tapicerowanych łóżek, jest wyposażenie ich w materiały wysokiej jakości oraz praktyczne schowki na pościel. Warto zaznaczyć, że fotele rozkładane firmy Idzczak – posiadające funkcję spania – również wzbogacone są o pojemniki na pościel, pozwalające na zaoszczędzenie przestrzeni mieszkalnej.

Zapraszamy po więcej informacji https://idzczak-sklep.pl

SPONSOROWANE

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here