Szef Komisji Rewizyjnej zrezygnował. Radni go „zatrzymali”

477

Podczas ostatniej sesji w Zawoni, jak zwykle wiele się działo. Obrady łącznie trwały prawie 6 godzin, a w ich trakcie zostało poruszonych wiele kontrowersyjnych tematów. Jednym z nich było na pewno rozpatrzenie rezygnacji z funkcji przewodniczącego Komisji Rewizyjnej, złożonej przez  Łukasza Łagodę. Jak się jednak okazało, większość radnych nie zgodziła się z decyzją radnego Łagody o jego rezygnacji i zagłosowała „przeciw”.

Dlaczego mimo wielu zarzutów, które pojawiają się od dłuższego czasu w związku z funkcjonowaniem najważniejszej komisji samorządowej – Komisji Rewizyjnej w Zawoni, radni w dalszym ciągu nie chcą w niej nic zmienić? Jak uzasadniają swoją decyzję?

O tym już w czwartkowym wydaniu NOWej.

10 KOMENTARZY

 1. Strzał w dziesiatkę -” Panie radny Łagoda !!! Nie jest Pan sam. Wspieram Pana odwagę powiedzenia mieszkańcom REZYGNUJĘ !!! Wierzę, że da Pan odpór swoim kolegom i koleżankom radnym, którzy chcą wmanewrować Pana wbrew Pana woli w ciągnięcie tej farsy. Ci radni, którzy swoim głosowaniem zabrali Panu prawo do decydowania o swoim życiu to FAŁSZYWI PRZYJACIELE. Apeluję do radnego Łagody : Proszę nie dać się zastraszyć i zmanipulować. Mam nadzieję, że odważnie, z godnością i konsekwentnie będzie domagał się Pan od swoich „kolegów” radnych uszanowania Pana woli. Wierzę, że złoży Pan kolejny raz swoją rezygnację z pełnienia funkcji Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej. I konsekwentnie NIE BĘDZIE PAN PRZEWODNICZYŁ KOMISJI REWIZYJNEJ. Niech się ci, którzy Pana wykorzystują martwią i zobaczą, jakie są konsekwencje odmowy Panu prawa do rezygnacji. Bo nie wierzę, że Pan, radny cieszący się takim społecznym poparciem, „zagrał” na uczuciach mieszkańców naszej gminy i zażartował sobie z Rady, radnych i mieszkańców składając swoją rezygnację „na niby”. To do Pana niepodobne, a moje podejrzenie było by dla Pana krzywdzące. Panie radny Łagoda. Z poparciem komitetu obywatelskiego o nazwie DAJCIE UCHWAŁĘ DO ABDYKACJI „Łagoda” ( w skrócie D.U.P.A „Łagoda” ) da Pan radę. „Tak o całej sytuacji pisze Echo Zawoni na FB. Polecam przeczytać całość.

 2. Cała ta rezygnacja z funkcji, to moim zdaniem ustafffka. Pod publikę. Psy szczekają, karawana idzie dalejjjj … i dalejjjj

 3. Jędruś z Gór napisze radnym, co mają mówić. Szczególnie zadba o przewodniczącego Rady Gminy M. Michałowskiego, który bez konsultacji jednego zdania nie potrafi sklecić.

 4. Nikt nikomu nic nie bedzie wyjasniać . Tu sie nie gada tu się głosuje. Radni nie sa od myslenia tylko od głosowania . Te dwie czy trzy radne się uciszy. Już taka jedna była kiedyś. Udało się ją uciszyć. Tak ucichła ,że się wyprowadziła. Był też jeden radny i on nie może liczyć na pracę , też się może wyprowadzi. Tu się siedzi cicho. A to co sie w gazecie wypisane to się nie czyta.

 5. To smutne co „cichosza” napisał o radzie „Tu sie nie gada tu się głosuje. Radni nie są od myślenia tylko od głosowania”. Kogo oni reprezentują?

  • Powinni reprezentować mieszkańców,ale z racji swojego tchórzostwa ,zależności,uległości i tego „kto da więcej”reprezentują tę,która z racji swojej funkcji winna dbać o mieszkańców którzy ją wybrali,bo uwierzyli w to co obiecywała.A teraz to ona już nie musi dbać o mieszkańców tylko dba o swoich,bo to ona ma teraz w swoim ręku wszystkie sznureczki za które pociąga .A radni-no cóż -mierni ,bierni ale wierni!!Ich IQ zatrzymało się na poziomie przedszkolnym-niektórzy przez 2 lata nie odezwali się ani słowem,czyli pozostali w fazie niemowlęctwa!!Inny przedstawiciel przez swoje wybujałe EGO oraz przerośniętą aparycję(ale tylko aparycję która nie idzie w parze z większym rozwojem szarych komórek potrafi tylko głośno i po chamsku się zachowywać .Filmiki świetnie to pokazują.

   To są nasi przedstawiciele!!!

 6. Gra się rap
  wiec się drap
  gdzie popadnie
  troche spadnie
  tu i tam
  je-je-je
  nie jest źle .
  Tu prowokacja
  szybka reakcja
  troche ściemy i maniery
  mają dranie
  tanie chlanie
  je -je -je
  nie jest źle
  stery władzy trzyma się.

  Tu etacik tam obrywka
  przy tym ważna jest przykrywka.
  Tu cioteczka a tam córka
  tak powtaje nowa furka.
  Kombinują tak w papierach
  by ukryła się afera.

  Nie pomogą radnych krzyki
  trzeba dobre mieć wyniki.
  O finanse trzeba dbać
  bo tu wkrótce , ku..a mać
  jakis NIK albo Cebesik
  oko swoje chcieć zawiesić.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here